Yeni Kitap Haberleri

Halihazırda Everest’ten almak üzereydim bunu. :woman_facepalming: Ne zaman gerçekten beklenen bir kitap basılacak merak ediyorum artık.

1 Beğeni

27 Mart’ta çıkacakmış.

1 Beğeni

Tolstoy Bütün Eserler 10. cilt için bandrol alınmış. Bu arada 8 ve 9 ciltlerin ( Anna Karenina) hala ciltli baskıları çıkmış değil.

Steinbeck için SEL yeni bandrol almış. Başka yayınevine geçeceği konuşulmuştu, anlaşılan SEL’de kalmış.

15 Beğeni

Steinbeck’in yeni yayınevini merakla bekliyordum. Sel’de kalmasına sevindim. Baskısı bitmiş kitapların bandrollerini almışlar.

2 Beğeni

İthaki eline koluna… sağlık hocam…

Moderne yeni Nathanael West eklediler, başka bir tane daha eklesinler bence. O da şu olsun. Zaten kapak tasarımı falan çakma oldu bu seriden,

Ne umuyoruz neler buluyoruz ya…

3 Beğeni

Dünyaya Düşen Adam’ın, filmi ve David Bowie’nin performansıyla hafızalarda yer etmesi, yani popülerlikte kitabın önüne geçmiş olması, yazarını üzmüş müdür acaba. :thinking:

1 Beğeni

1 Beğeni

Ben size İthaki yerine açıklama yapayım eğer bu açıklama sizi tatmin edecekse;
Ekonomik kriz, artan döviz kurları, corona virüsün olumsuz etkileri.
Kapağı hazırlayan sanatçıdan kaynaklanan gecikme problemleri.
Çevirmen kaynaklı problemler.
Yayınevi kaynaklı olmayan yurt dışı problemleri.

Bunlar dışında nasıl bir açıklama yapmalarını bekliyorsunuz ki?

Kadim kanunlar 2. kitabı Ocakta çıkacaktı olmadı, Şubat dediler olmadı, Mart dediler yine olmadı. “Okurlarımızı mağdur ettiğimiz için özür dileriz” falan demelerini bekliyorsanız, boşuna beklemeyin.

5 Beğeni

bu bilgilere nereden bakılıyor?

http://www.telifhaklari.gov.tr/kitap-bandroller

1 Beğeni

Damızlık Kızın Öyküsü kitabının devamı. Satışa çıkmış. Beklenen kitap.

15 Beğeni

Hayalperest Ölünün Şarkıları
Thomas Ligotti

Hayalperest

Hayalperest Ölünün Şarkıları’nı, kitaplığınızda H. P. Lovecraft ve Edgar Allan Poe kitaplarının tam ortasına, yani ait olduğu yere yerleştirin.
The Washington Post

8 Beğeni

Adamlar hiç şaşırtmıyor yav. Bilimkurgu Klasikleri seri devam kitaplarını daha çok beklersiniz diyorlar.
Dost Körpe Dune’u sıfırdan çevirse şimdiye bitmişti, herif çevrilmiş kitap için Rothfuss tarzı bitmeyen düzenlemeye mi girişti?

5 Beğeni

Yav utanmasalar “o kadar kitap yayımladık onları okuyuverin” diyecekler.

1 Beğeni

96 adet gönderi şu konuya taşındı: Yeni Çizgi Roman Haberleri

Yeni İthaki kitapları, kitap dağıtım sitelerine eklenmeye başlamış. Umarım İlknokta yüzde 50 indirim kampanyası bitmeden satışa açar sitede.

2 Beğeni
11 Beğeni

Şimdi İlknokta’ya baktım, Uzun Savaş ve Dünyaya Düşen Adam sitede satışta değil. İndirime girse güzel olurdu. Kidega indirimini bekleyeceğiz artık

2 Beğeni

25 lira civarı kitap alabilmek için %50 indirim bekliyoruz. Ne günler ya.

7 Beğeni