Yeni Kitap Haberleri

9 Beğeni

Ramez Naam serisinin ilk iki kitabını almıştım. Gerçi henüz okumadım :slight_smile: ama bu son kitabı da alacağım.

1 Beğeni

Kitabın çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi var mı acaba?

1 Beğeni

İthaki Uzun Savaş (Terry Pratchett - Stephen Baxter) çıkaracaktı bu ay. Tam tarihi belli mi?

Nisan ayında çıkacakmış.

1 Beğeni

Bu hafta matbaaya gitcekmiş , muhtemelen 2-3 hata sürer çıkması.

Yakında geliyormuş , çok bekledik :heart_eyes:

20 Beğeni

Oley. Bu ayın son haftasında, Gerekli Şeyler’in sitesinde, kendi yayınlarına özel %50 indirim olacak. Umarım bu ay bitmeden çıkar.

3 Beğeni

Vallahi alacağım çok şey yok ama öğrendiğim çok iyi oldu. Bir de Akira’ya özel baskı geleceğini düşünüyorum onu da güzel bir fiyata çıkarırlarsa çok iyi olur.

Şimdi baktım, İnstagram’da bir yoruma önce 6 cildi basalım da sonra özel baskı düşünürüz minvalinde bir cevap vermişler.

Keşke bu haberi görmeseydim. İthaki mi manga mı diye karar vermem gerekecek. :relieved:

bir süredir stoklarda yoktu yeni basımı gelmiş sanırım

1 Beğeni

Yeni İthaki bilimkurgu klasiği - 51

36 Beğeni

51 . kitap BKK içerisindeki serilerden birinin devam kitabı olur diye umuyordum artık 52. kitaba diyelim.

4 Beğeni

İthaki şaşırtmadı :woman_facepalming:t4: :woman_facepalming:t4: :woman_facepalming:t4: :woman_facepalming:t4:

7 Beğeni

Aklımda ki birkaç meme projesini gerçekleştirme vakti geldi. :relieved:

4 Beğeni

David Bowie mi o :slight_smile: (20 krktr)

4 Beğeni

Vampire Hunter D,Akira,… Acaba ‘Claymore’ da türkçe gelir mi bir gün? :pray: :pray:

3 Beğeni

Bu kitap var bence ve İthakinin kapağından daha da iyi bence. BK serisi bozulmasın diye alacağım yine de ama İthaki’nın artık zaten basılmış olan kitapları basmayı bırakması lazım.

1 Beğeni

27 Mart’da çıkıyorlar

21 Beğeni

İthaki yetkilileri neden bir açıklama yapmıyor hayret ediyorum. Şu şu şundan dolayı planlarımız değişti vs. Çok mu zor acaba? Ben seride çıkan kitapları büyük bir heyecanla beklememe rağmen son çıkan iki kitapta büyük hayal kırıklığına uğradım.

13 Beğeni