Yeni Kitap Haberleri

Benim zararım sadece @alper’e endemik bir virüsüm ben, ama @Anita artık pandemik oldu :smile:

3 Beğeni

Ben de bir zamanlar endemiktim sonra pandemiğe evrildim :upside_down_face:
@Ufuk her zaman endemik kalamazsın , değişim kaçınılmaz :smile:

5 Beğeni

Yeni kitapları yayınevlerinden önce ortaya çıkarsa şaşırmam. Yenileri @Anita’dan takip ediyoruz, eline ve takibine sağlık. :smiley:

2 Beğeni

Endemik pandemik anlamam. Bandemik seviyorum ben. :buyucu:

6 Beğeni

:rofl:

Psikolojimiz iyi değil yalnız :smiley:

Kitabın çıkış tarihi belli mi peki?
Bu arada attınız ekran görüntülerinin altına ne olduğunu da yazarsanız çok iyi olur arkadaşlar, bazen epey bir şey kaçırdığımı hissediyorum. Konuya bir giriyorum yeni mesajların hepsi ekran görüntüsü. :joy:

4 Beğeni

Benim zaten değildi. :sweat_smile:

@cankutpotter açıklaması bu.

2 Beğeni

Yeni Bandroller

12 Beğeni

Biz henüz göremedik kendisini ama ciltli geliyor sanırım.

10 Beğeni

Karton kitap ile ciltli kitapların çıkış zaman aralığı çok açıldı. Alfa bir şey deniyor ama ne bilmiyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

Yayın evine gidip alınabilir satışa çıktı.İnternet satışına ise bu akşam ya da yarın açılacak.

3 Beğeni

Keşke kitapmatik %50 indirimine yetişseydi. Hayırlısı artık. :slightly_smiling_face:

@alper ben kartonu takip etmemiştim ama dediğin gibi epey olmuş. Onu satar, sonra bir daha satarız mi deniyorlar acaba :confused:

2 Beğeni

Kronik kitap yeniler.

11 Beğeni

Merhaba eganba da 45% endirim yapmis alinmi almiyimmi sizce indidim iptal olurmu?

Almayı düşünüyorsan al. İndirim değil sipariş toptan iptal olur en fazla. Ekstradan indirimsiz ücretini alma durumları olmaz Para iadesi yaparlar. Ben de az önce babil’den verdim siparişlerini iki cildin. Bekleyip göreceğiz.

Aldım hadi hayirlisi

3 Beğeni

Benim gibi Anna Karenina ciltli bekleyenler, sonunda internet satışına da açıldı

4 Beğeni

Ben hala bu kitapların çevirisinden emin olamadığım için alamıyorum. İnternette çevirmenle ilgili farklı yorumlar var. Zor kelimeleri tercih ediyoe gibi şeyler söylüyorlar. Tolstoy’u da okumayı çok istiyorum ama çaresiz kaldım.

1 Beğeni