Yeni Kitap Haberleri

Sabri Gürses ve Ugur Büke için mi diyorlar bunu. Zor kelime ile ne demek istiyorlar acaba.

1 Beğeni

Sabri Gürses’in yorumlarını okumuştum ekşide. Tabi ne kadar orijinal yorumlar olduğunu bilemem ama kelime tercihinden rahatsız olan insanlar vardı.

Ekşi işte … Anonimlik ve nick arkasına sığınıp kendi inanmadıkları şeyleri bile sırf yazmak için yazanlar var orada.

Sabri Gürses Rus Edebiyatı Enstitüsü ödüllü bir çevirmen, ekşiciler her şeye ekşiyorlar çok da ciddiye almamak lazım onları.

16 Beğeni

rus edebiyatında kendinize bir çevirmen seçip onun çevirdiği kitaplara yönelmenizi tercih ederim. herkes ergin altay sevmez ama ben önceliği ona veriyordum kitap alırken, onlar da iletişim yayınlarında oluyor genelde.

İthaki şuan bi tek transmetropolitan ve william gibson basarsa kimsenin sesi çıkmaz galiba. Onun dışında devam kitapları bekliyoruz.

1 Beğeni

William Gibson basacaklarını ifade etmişlerdi yetkililer. Hâlâ bekliyoruz… Drizzt, Ejderha Mızrağı ve daha pek çok şeyi beklediğimiz gibi.

2 Beğeni

Ahhh ahhh. Herkes aceba hastalık bana bulaştımı diye sorarken, biz forumdaşlar ithaki devam kitaplarını basacak mı diye sorar olduk. Ahh ithaki ahhh duy sesimizi.

6 Beğeni

Daha önce basılacağı duyurulan Robert L. Stevenson kitabı basılmış. Onu da eklemiş olalım. Babil’de fiyatı uygun ancak temin süresi uzun yazılmış.

6 Beğeni

Ben de eskilerden sayılırım ama bu başlığı kısa bir zaman önce farkettim, ne körmüşüm. Arayı kapatmaya çalışıyorum

11 Beğeni

8cbce0bf164346d0b3e6804a6e813855 97672112c9f84190af99eaeb4e8835f6

İnkılap yayınları Star wars diğer kitaplar.

4 Beğeni

Kitaplar seri bir şekilde basıldı, bravo İnkılap’a.
Ramez Naam’ın serisi de Apex ile bitiyor. Ne diyelim darısı İthaki serilerinin başına :slight_smile:

3 Beğeni

Star Wars kitaplarının telif haklarını İnkilap mı aldı bunu merak ediyorum. Umarım Dex gibi 2-3 kitap basıp salmazlar.

3 Beğeni

@ermanbulak @Estranged aslında ben de bu konuyu merak ediyorum. İnkılap’a sordum ama yanıt alamadım.
@ermanbulak katılıyorum, keşke İnkılap bassaydı.

1 Beğeni

Ben de yayınevine mesaj attım ama bir kaç dakikalarını ayırıp, cevap bile vermediler.

2 Beğeni

Yanlış değilse Telif hakları Doğan Egmont’ta sadece bu eski seri (3 kitap için) yayın hakları boşta olduğu için İnkılap almış olabilir. Aslında diğer kitaplarıda İnkılap bassa çok güzel olur.

1 Beğeni

16 Beğeni

Steinbeck kitapları başka yayınevine geçti deniyordu sanki yanlış mı hatırlıyorum acaba :thinking:

Alfa ve Epsilon adı geçiyordu ama Sel’de kalmış anlaşılan.

1 Beğeni

Açıkçası ben tüm seriyi Sel’den almış birisi olarak sevindim. Zira daha Sel’den basılmasını beklediğim 2 yeni kitap daha var.

3 Beğeni