Yeni Kitap Haberleri

Adınla Çağır Beni’nin ikinci kitabı geliyor mutluyum.

1 Beğeni

Arkadaşlar bana bir özür borçlusunuz.
Ne güzel 20’li 30’lu fiyatlarda kitaplar alıp okuyordum, tabii buraya gelip Saga serisine düşene kadar. Artık kredi çekip bir şekilde tamamlamayı düşünüyorum ve bu hiç hoş olmadı, bilesiniz…

1 Beğeni

Kredi dediniz benim aklımı da bulandırdınız. Ben de sizden bir özür bekliyorum. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Yeni kitap haberleri konusunundan çizgi romanları ayırma şansımız var mı @Agape ?
+Yeni Kitap Haberleri
+Yeni Çizgi Roman Haberleri
şeklinde iki ayrı konu güzel olur.

11 Beğeni

Konuyu açabilirsin dilersen sorun görmüyorum. :blush:

Katılıyorum. Hatta “çizgi roman fırsat/kampanya alanı” da önerimdir.

5 Beğeni

Çizgi roman ırkçılığı !!

1 Beğeni

Belki bunu başlıkta sadece çizgi romanları toplu halde görmek istediği için önermiştir :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Biliyorum şaka yapmıştım :slight_smile:

2 Beğeni

Yoo aslında tamamen çizgi roman ırkçılığı yaptım :slight_smile: ilgimi çekmediği için ayrı başlık olursa daha iyi olacaktır diye düşündüm.

Teşekkürler @Agape :blush:

14 Beğeni

Tebrik ediyorum harika fikir gerçekten

2 Beğeni

Lem için bandrol alınmış;

resim

Alfa Bilim;

resim

Tolstoy;

resim

26 Beğeni

sırasıyla avatarını ve kullanıcı adını görünce daha mesajını okumadan güzel bir haber geleceğini hissediyorum. yine yanıltmadın, teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Ben teşekkür ederim. :blush:

2 Beğeni

Alfa Filozoflar Serisi diye bir seriye başlamış sanırım.

Düzenleme : Filozoflar serisi Hegel ve Husserl ile başlamış, bunlar serinin yeni kitaplarıymış…

8 Beğeni

Hem Alfa hem filozof mu, @alper bunu beğendi :slight_smile:

1 Beğeni

@alper gözün aydın. :slight_smile:

resim

20 Beğeni

Çok güzel bir haber. Keşke Tolstoy külliyatında kullandıkları kalitesiz cildi kullanmamış olsalar ve yazım yanlışları olmasa… Bir ümit…

2 Beğeni

Ümitlerimiz bir, umarım daha kaliteli bir baskı gelir. :slight_smile:

1 Beğeni

Haberi görünce sevindim ve aynı anda yazdıklarınız içimden geçti. Umarım en azından yazım yanlışlarıyla dolu olmaz.

3 Beğeni