Yeni Kitap Haberleri

İşte beklediğim haber :smiley: Tebrikler arkadaşım. Şansı açık, okuru bol olsun. Bu macera kaleme alınırken baştan sona nasıl yazıldığını izleme fırsatım oldu ve verilen emeğin ilk elden takipçisiyim. Kesinlikle çok sağlam ve sürükleyici bir kurgu. Ben devamını okumak için sabırsızlanıyorum. Gerçi senin kaleminden ne dökülse okumak için bekliyorum ya :smiley:

1 Beğeni

Umarım her şey hayallerinizdeki gibi olur ve mutlu olursunuz. Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın efenim.

2 Beğeni
1 Beğeni

Müthiş bir haber. Sonunda çok önemli bir yazarımız günyüzüne çıkıyor:

Kendi reklamımı da yapayım. Bana öykü yazdırmış ustadır Feyyaz Kayacan:
http://www.kayiprihtim.org/forum/kurgu-iskelesi/son-nokta-t14280.0.html;msg141330#msg141330

@mit Bey, yeni forumda göremedik Son Nokta’yı, harika bir etkinlikti. Sayenizde bir şeyler karalayabilmiştim. Burada da yapalım mı?

7 Beğeni

Harika bir haber. Nedense Feyyaz Kayacan’ın YKY’de kaybolup gittiğini düşünüyorum. Kırmızı Kedi bu cevheri biraz daha görünür kılabilir.

3 Beğeni

Stefan Zweig kütüphanesi genişliyor… :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni
4 Beğeni
3 Beğeni
5 Beğeni
5 Beğeni

https://www.babil.com/kitap/liste/can-klasik-dizisi

Kidegada 35tl daha ucuz 20 kitap. Bu beyaz kapakların bir özelliğide baskısı olmayanlarda gelecek.

Sınırlı kalacagını sanmam.

1 Beğeni

İş Bankası Hasan Ali Yücel Klasikleri gibi bir seri olacaktır. Klasikler anlamında piyasayı İş Bankası’na bırakmışlardı, geri dönmeye çalışacaklardır.

1 Beğeni

Telifsiz klasikler daha fazla mı basılmaya başladı, yoksa sadece bana mı öyle geliyor?

3 Beğeni

“Ekonomik krizin etkileri” diyebilir miyiz? :slight_smile:

Aynı grup altında yayınevleri klasik paylaşıyorlar biri Türk, biri modern, biri normal klasik vs basarak. Ortalık klasikten geçilmiyor.

Ben bunu yanlış bir adım olarak değerlendiriyorum. Bence klasikler bir rekabet nesnesi olmaması lazım. Zaten okuyan okumuştur şimdiye kadar, eskileri de zaten stokta vardı böyle bir nostaljiye gerek yoktu diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Bir stanislaw lem basamadılar ya.

1 Beğeni

2019 da bekliyorum inşallah basılır.

1 Beğeni