Yeni Kitap Haberleri

Kobo’ya baktım. Dediği kitap var ve içeriği dolu. Ama orjinal kitabı bulamıyorum. :thinking:

https://www.kobo.com/tr/tr/ebook/zamanda-yolculuk-1

Muhtemelen @Leingrad’ın paylaştığı videodaki kitap gibi. Daha çok dizinin tanıtımı.

Ekleme: Kitabın önizlemesini yeni gördüm. Bilemedim valla kafam karıştı.

Ayrıca Theseus, yarı insan yarı boğa olan ünlü Minotauros’u yenen kahramandır. Mitoloji ilginizi çekiyorsa bu hikayeye de bakabilirsiniz.

1 Beğeni

Mitoloji biraz ilgimi çeker. Özellikle Yunan Mitolojisi. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

İçine internetten bir fanfiction koyup basacaklar herhalde. :smiley:

Birkaç yıl önce Theseus’un hikayesini anlatan güzel bir film izlediğimi anımsıyorum. Yanılmıyorsam adı Immortals idi.

1 Beğeni

Şaşırmam…

Baktım şimdi 2011 yapımı güzele benziyor izlerim. Teşekkürler :slight_smile:

Titanların Savaşı, Titanların Öfkesini izleyip bunu nasıl gözden kaçırmışım :thinking:

1 Beğeni

Arkadaşlar koboda kitabın önizlemesi mevcut. Defter değil kitapmiş.

Merak edenler için içinden birkaç sayfa atıyorum.

Hikaye @M3rett0 dediği gibi bir izlenim bıraktı bende.

Sonunda çıkıyor.

1 Beğeni

21 Beğeni

Sonra ithaki yi eleştirince biz kötü oluyoruz

1 Beğeni

Güzel haber Wells kitaplığı yavaştan hızlanıyor gibi.

2 Beğeni

Acaba BKK de olanlar buraya gelecek mi ?
:thinking::thinking::thinking:

Gelmesi lazım, Wells kitaplığı isimlendirmesi yaptıklarına göre diğer dizilerden bastıkları kitapları da Wells kitaplığına eklerler diye bekliyorum.

Aslında arka arkaya o kitapları Wells kitaplığından bassalar iyi olurdu.

Öncelik diğer kitapların olur ileriki zamanlarda gelir galiba.
Asimov’un durumu belli zaten onun için Arthur C. Clarke Kitaplığı da olmalı. Ayıp olur yoksa :sweat_smile:

3 Beğeni

Galiba Wells’in kurgu dışı kitaplarını da basacaklar, bir dizi altına toplamak biraz da bundan dolayı olabilir. Bende esas olarak onları okumayı, görmeyi bekliyorum.

Telifte yok zaten daha hızlı gelir inş. :grin:

Telifsiz kitapların basılması forumca biraz küçümseniyor, bana da bu durum çok garip geliyor. Telifi yok ama örneğin çevirisi var. Hangi baskının esas alınacağı var. Arz - talep meselesi var. Doların 7 TL olması var. Bir dolu farklı şeyler etkiliyordur bu kararları.

15 Beğeni