Yeni Kitap Haberleri

Telifsiz her zaman basılmalı. En azından orada kullanılacak telif parası başka telifi pahalı kitaplara gider. Bir sürü etken var dolar uçtu zaten :money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings: Zamlar ne zaman gelecek acaba :thinking:

1 Beğeni
6 Beğeni

İletişim de habire Rus basıyor. Bir Kafka Amerika’yı Tanıl Bora’ya çevirtmediler.

1 Beğeni

Valis ve Lem’ler nerede kaldı. Bu hafta da çıkmayacak galiba.

1 Beğeni

Valis yayınevine ulaşmış dağıtım sorununu çözmeye çalışıyorlar. Bu hafta satışa çıkacağını düşünüyorlar.

Ayrıca Valis in yayınevine iki hafta önce gelmesini beklediklerini ancak yeni geldiğini söyledi yetkili.

Lem ler ile ilgili matbaadan haber beklediklerini söylediler. Matbaa çalışma saatlerinde de aksaklıklar yaşanmış ve bu nedenle pek öngörülen tarihte gelmiyormuş kitaplar.

9 Beğeni

Şu dönemde küçük gecikmeleri normal karşılıyorum. Kitaplar çıksın da, bir iki hafta gecikme önemli değil bence

3 Beğeni

Matbaalarda da korona vakaları görülüyor. Bu salgın devam ettikçe çok kitap beklendiğinden beş kat geç gelir.

4 Beğeni

Önemli olan sağlık. Kitaplar gecikse de olur. :slightly_smiling_face:

7 Beğeni

Sarı Kral Öyküleri kitabında vardı o hikaye aslında;

1 Beğeni

Ah, benim haram teşekkür ederim. İmha ettim paylaşımı.

Joe Abercrombie Kadim Kanunlar 2.Kitap Astıktan Sonra için bandrol alınmış…

8 Beğeni

Kadim Kanunlar 2. kitap
Odd ve Ayaz Devleri
Kallocain
SİSLER İÇİNDEKİ LUT
HAYALET ÖYKÜLERİ

26 Beğeni

Kallocain ve Sisler İçindeki Lut’u hiç duymadım.

Sisler İçindeki Lut’un çevirmeni @DamlaGol, Kitap unutulmuş fantastik diziden olabilir

6 Beğeni

Hayalet Öyküleri geçen forumda biri tahmin etmişti, farklı yazarlardan öykülerdir umarım. Kadim Kanunlar 2 ile alırım artık. Evde kaldıkça kitap alasım geliyor.

3 Beğeni

Matbaa süreleri salgın nedeniyle uzar. Ben sizin yazdıklarınıza ek olarak Yılmaz Güney kitaplarını da alırım.

Kallokain kitabının türü distopyaymış, daha önce Profil kitap basmış.

Sisler İçinde Lut için Neil Gaimen övgüler yazmış. Gözden kaçan iyi fantastik roman demiş.

3 Beğeni

Yazarı N. Gaimen değil mi? Google dan bakınca eski bir kitap olduğu gördüm.

http://www.ithaki.com.tr/urun/odd-ayaz-devleri/

Ekleme: yanlış isme bakmışım. Çok saçma yorum oldu.

1 Beğeni

Kitabın önsözünü yazmış.

Sonradan ekleme:

:slight_smile:

Kitaplar karışmış.

1 Beğeni

Kadim Kanunlar’ın devamı çıkıyor. Bu günleri de mi görecektim. :smiley:

6 Beğeni

Kendisi gerçekten de uzun süredir unutulmuş bir fantastik klasik. :slight_smile: Neil Gaiman, Yıldız Tozu’nun ilhamını buradan almış.

15 Beğeni