Yeni Kitap Haberleri

18 Beğeni

O zaman ben de bu baskılardan alayım, çünkü gayet şık görünüyorlar. Ciltli olmaları da ayrı bir güzellik katmış.
@BiblofilYouTube @alper teşekkür ederim.
@alper bey şimdi birkaç kitaba baktım, ciltliler karton kapaklılardan daha ucuz veya hemen hemen aynı fiyat. Bir yanlışlık mı var diye düşündüm bir an. Fiyatlar gayet uygun.
@Who_Sametto kitapları nereden aldınız?

2 Beğeni

Ben Dr ve İdefix’den 15/75 kampanyasıyla aldım.Gayet sağlam geldiler.İDE15M İdefix için DR15M Dr için hala geçerliler mi bilmiyorum,tercih edebilirsiniz.

2 Beğeni

Açarız hiç sıkıntı değil. Ne zamandır aklımdaydı zaten.

2 Beğeni

Bildiğim kadarıyla ikisi de geçerli. O zaman kitaplar çok daha uygun fiyata gelecek ki bu da enfes olur :slight_smile:

1 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Yeni Çizgi Roman Haberleri

Ahmet Arpad, Süleyman Doğru, Uğur Büke alanında çok iyi çevirmenler. Özellikle Zweig çevirilerinde gözüm var. Birde tam metin olarak Doruk Yayınlarının çok iyi bir çevirisi olan Denemeler var.

3 Beğeni

Yeni kitap değil ama uzun süredir baskısı olmayan Stephen King’in Tepki romanının yeniden baskısı yapılmış.

1 Beğeni

Bu seriden İki Şehrin Hikayesi’ni okumuştum. Onu da almanızı tavsiye ederim bence tasarımı çok şık. Bir de her kitabın ilk sayfasına bir alıntı bırakıyorlar ya çok hoşuma gidiyor :blush: .

2 Beğeni

Ona göz koydum,sonraki ay Yeşilin Kızı Anne ile birlikte alacağım :drooling_face:

1 Beğeni

Indie yeni bir Edward Gibbon kitabı basmış.

https://www.kirmizikedi.com/kitap/urun/28607b79fc0b4c558b5dcf62ef8025f6

9 Beğeni

IMG_20200513_132407
Kıyamet Polisi Serisi’nin 2.kitabının bandrolü alınmış.Yakında gelir :slightly_smiling_face:

17 Beğeni

İşte bu çok iyi oldu. Beklediğim bir kitaptı

2 Beğeni

İthaki ve Yabancı yeni bandroller;

Hava Uyanıyor serisinin 5. kitabı çıkıyor.

Yolun Sonundaki Okyanus’un tekrar baskısının yapılması benim için sevindirici oldu :nerd_face:

:bangbang: :bangbang:Martı Yayınları Sherlock Holmes: Bütün Eserleri - Deri Cilt Özel baskı :flushed: :flushed:

24 Beğeni

Almaya değer bir içerikse tabi ki alınacak. Nedı yağni

4 Beğeni

Merak uyandırdı ne yalan söyleyeyim. Hiç martı kitabım yok belki ilk olur. Belki

1 Beğeni

DeliDolu bildiğiniz gibi :heart_eyes:

31 Beğeni

Ren kitap tek cilt olayını sevdi, çeviri sorunu olmaz, ama editörlük umarım iyidir. Alacak olan varsa hemen almayın Ren kitaplarda ara ara büyük indirimler oluyor.

Ren Yayınları Sabahattin Ali Bütün Eserleri Tek cilt

10 Beğeni

16 adet gönderi şu konuya taşındı: Sherlock Holmes Hangi Yayınevi Daha İyi?

11 Beğeni