Yeni Kitap Haberleri

Conan’ı ben de hevesle bekliyorum. İlk cildin kalitesini çok beğenmiştim

Kutu İnternetten alabilecek miyiz acaba? Alsak da nasıl korunur boş halde kargoda bilemedim. Fuar’ı beklemek gerekecek sanırım.

Pegasus Witcher kutusu satışa çıkartmıştı. Alan arkadaşlar mutlaka vardır cevap verirler. Benim tahminimce kutuyu kurulu olmayan biçimde gönderirler. Düz mukavva olarak.

1 Beğeni

Yok mu İthaki abime şöyle ses getirecek Conan dizisi, filmi?

16 Beğeni

5 Beğeni

image

3 Beğeni

İthaki yenileri;

resim

19 Beğeni

Karanlık Kitaplığın yeni üyesi belli oldu.

3 Beğeni

Dost Bey çeviri bitirmiş vay be :rofl:

3 Beğeni

Daha önce Oğlak basmış.

0000000377989-1

3 Beğeni

Tüh bu da mı gol değil hakim bey bu da mı gol degil :grinning:

1 Beğeni

resim

3 Beğeni

Gerritsen de King’in başarısız kopyası gibi geliyor bana ya :sweat_smile: Tamam iyi işleri var da… Ne nileyim…

Bana da hep Grange benzeri geliyor.

1 Beğeni

Yanlış oldu. Dost Körpe bunla mı uğraşıyor desek daha iyi olacak.

Kara Prizma’nın 2. kitabını çevirmene vermişler, çevirmen de 3 aya biter yazmış. Söz konusu Dost Körpe olunca ne çevirinin ne zaman biteceği belli ne de anlaştıkları bir süre var.

1 Beğeni

Her zaman diyorum, baştan çevirse bitirmişti. Daha önce çevirdiğini revize ediyor da bitmiyor da bitmiyor.

1 Beğeni

Onuda diyebiliriz . Çevirinin çevirisi uzun sürüyor sanırım :grinning:

1 Beğeni

Aslında istisnasız hiçbiri yeni değil ama yeni. :sweat_smile: İthaki gene hazıra konmuş resmen.

1 Beğeni

İyi kötü tartışılır, bana kalırsa yalapşalap takılmadığı sürece fena bir çevirmen değil. Ama kesin bir şey var ki hızlı çeviriyor. Yani “Dune” serisinin yeniden çevirilmesinin bu kadar uzun sürmesinin nedeninin Körpe’nin geç kalması, hâlâ çevirememesi olduğu bana biraz… meh. Biliyoruz sebebini işte. :face_with_hand_over_mouth: Hadi Villenueve kardeşim elini çabuk tut.

5 Beğeni