Yeni Kitap Haberleri

Belki kitabı yılbaşından sonraya bırakmışlardır(satışını)

Akılçelen Kitapların , Instagram’da Oathbringer için yaptığı güncel açıklama;

5 Beğeni

Dün gece İlknokta’dan verdim siparişi. Temin edilmiş sabah. Büyük ihtimalle ellerinde yoktur. Gelmesini bekliyorlardır.

1 Beğeni

Titiz çalışma kısmına inanmak istiyorum :slight_smile: “İnanamadı”

9 Beğeni

Merhaba,

William Gibson’ın kitapları yeniden basılacak mı, bir bilgisi olan var mı?

Özellikle Sprawl üçlemesinin okunabilir bir metin ile yeniden basılacağını duymayı çok isterdim.

Yeniden basılacaklar. :slight_smile:

6 Beğeni

Sprawl serisini İthaki etiketiyle görecek miyiz yoksa? Eğer öyleyse çok sevineceğim çünkü İthaki’nin çevirilerini oldukça kaliteli buluyorum :slight_smile:

Sprawl serisi değil de The Peripheral kitabı gelir bence. En son dizisi çekiliyor diye haberler dolaşıyordu. Çevrilir ise iyi bi cyberpunk hikaye okumuş oluruz.

Bende bekliyorum malesef. 49 Numaralı Parçanın Nidası, Dune Mesihi, Sürgün Gezegeni günlerdir bekliyor. Umarım tükenmemişlerdir.

Benim de aynı şekilde hem o hemde Watchman beklemede.

Sezgin Kaymaz’dan yeni roman geliyor: NEFHA

3 Beğeni

10 Beğeni

Yüksek bir sayı. Türkiye’de okuma oranı az mı hesaplanıyor acaba?

Yeniler gelmiş hoşgelmiş:-)

1 Beğeni

Bu kafes neden turkuaz, aralarında fark mı var?

Valla bende anlandım zaten kafes bende yok ama diğer baskıları farklı renkti bi bildikleri vardır herhalde.

İçinde kısa bir öykü varmış kitapla alakalı.

2 Beğeni

Kitap yurdun’da ön siparişe açılmış

Kafes’in yeni basımın da 40 sayfalık yeni bir öykü var. İlk basımı alıp okumama rağmen, 40 sayfalık yeni öykü nedeniyle 2. kez sipariş ettim.

Forumdan bir arkadaş daha önce yazdığım mesaja çevirmenle konuşmasını aktarıp şöyle cevap vermişti.

2 Beğeni