Yeni Kitap Haberleri

(Alper) #932

ALFA’ dan gelen yanıt… @fortknoxt

Eposta da seri içerisinde olan ve daha önce basıldı denilen Penelope isimli kitap

(Serhat) #933

Kapak tasarımları yeni çıkanlara göre yapılacaksa bu kitabı da güncelleyebilirler. Teşekkür ederim.

Birde şu dağıtım işini çözseler çok iyi olacak.

(Hazal Çamur) #934

Sanıyorum Jeanette Winterson’ın Atlas’ın Yükü kitabı da bu serideki Weight: The Myth of Atlas and Heracles’in ta kendisi.

Durduk yere keyiflendim valla.

image

(Burak Mermer) #935

Dün akşam haberini yazdım aslında ben bu iki kitabın, bugün sitede yayınlanır muhtemelen. Haber için bakınırken seri olduğunu görmüştüm ben de ama kitaplar farklı farklı yayınevlerinden çıktığı için bahsetmemek daha uygun olur diye düşünmüştüm. Madem serideki kalan kitapları da yayınlamayı düşünüyorlar haberi ona göre güncelleyeyim bari. @Alper Bey eğer sizin için uygunsa Alfa’dan size gelen yanıttan da bahsedeyim haberde.

(Alper) #936

Benim için hiç bir sorun yok, siz nasıl isterseniz…

Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar
(Türker ŞİRİN) #937

Daha önce bu seri Turkuvaz/Merkez Yayınları tarafından mitoloji serisi adı altında yayınlanmaya başlanmıştı. Ama yarım kaldı. Seriden Karen Armstrong, Atwood, Winterson, Pelevin, Ali Smith ve Grossman’ın kitapları çıkmıştı.

Geçen hafta kızıl gökler altında kızıl denizleri sipariş ettim hâlâ ses seda yok bende kuşkulanmaya başladım

Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler için Kidega’dan böyle bir mesaj geldi.

(Alper) #941

Benim de 6/7 gündür Modern Serinin yeni kitabı 49 numaralı parçanın nidası DR’ de bekliyor. İthaki’nin yeni baskılarının dağıtımında bir gecikme mi var acaba.

(Arda) #942

Senenin bu zamanlarında yayınevleri sayım filan yapıyor herhalde. Ya da başlayacaklar.

(Ozancan Demirışık) #943

Evet, yayınevleri ve dağıtımcılar sayım yapıyor. Okuoku siparişim de bir türlü gelmedi. Okuoku’da bugünden itibaren verilen siparişler 3 Ocak’tan itibaren gönderilmeye başlanacakmış. Pek çok kitabın piyasaya çıkışı da gecikecek.

(Arda) #944

Belki kitabı yılbaşından sonraya bırakmışlardır(satışını)

(Zeynep) #946

Akılçelen Kitapların , Instagram’da Oathbringer için yaptığı güncel açıklama;

(kimyager_ferhat gürdoğan) #947

Dün gece İlknokta’dan verdim siparişi. Temin edilmiş sabah. Büyük ihtimalle ellerinde yoktur. Gelmesini bekliyorlardır.

(Hazal Çamur) #948

Titiz çalışma kısmına inanmak istiyorum :slight_smile: “İnanamadı”

(∆) #949

Merhaba,

William Gibson’ın kitapları yeniden basılacak mı, bir bilgisi olan var mı?

Özellikle Sprawl üçlemesinin okunabilir bir metin ile yeniden basılacağını duymayı çok isterdim.

(Emre Aygün) #950

Yeniden basılacaklar. :slight_smile:

(∆) #951

Sprawl serisini İthaki etiketiyle görecek miyiz yoksa? Eğer öyleyse çok sevineceğim çünkü İthaki’nin çevirilerini oldukça kaliteli buluyorum :slight_smile: