Yeni Kitap Haberleri

Jeanette Winterson Atlas’ın Yükü olabilir. Sel’den çıktı geçtiğimiz aylarda, okuyup beğenmiştim

2 Beğeni

Bahsettiğiniz seri bu galiba

Alfa’ya e-posta gönderip bu iki kitap sonrası " Canongate Myths Series" yayınlanacak mı diye sorayım.

1 Beğeni

Evet, araştırınca burası karşıma çıktı benim de.
@Ufuk Meğer her iki yazarın da kitapları çevrilmiş daha önceden. Araştırırken dikkat etmemiştim.:grinning:

Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler’in akibetini bilen var mı? Bazı sitelerde 2-3 gün önce satışa çıktı, bazılarında çıkmadı. Bugün ilknokta’da tekrar tükendi olarak belirtilmiş. Basımında veya dağıtımında bir problem mi oldu ki?

Bugün İdefix’ten sipariş verdim. Geldiği gün sizi bilgilendirmemi ister misiniz?

1 Beğeni

Aynı zamanda Philip Pullman’ın Masum İsa Hain Mesih kitabı da bu diziden dahil. Kenarda köşede kalmış şahane kitaplardandır.

4 Beğeni

Eee bende konu hazırlıklarına başlayayım o zaman. :joy::joy: Ama şu Alfa Yayınlarından gelecek cevabı bekleyeceğim @alper

ALFA’ dan gelen yanıt… @fortknoxt

Eposta da seri içerisinde olan ve daha önce basıldı denilen Penelope isimli kitap

3 Beğeni

Kapak tasarımları yeni çıkanlara göre yapılacaksa bu kitabı da güncelleyebilirler. Teşekkür ederim.

Birde şu dağıtım işini çözseler çok iyi olacak.

2 Beğeni

Sanıyorum Jeanette Winterson’ın Atlas’ın Yükü kitabı da bu serideki Weight: The Myth of Atlas and Heracles’in ta kendisi.

Durduk yere keyiflendim valla.

image

2 Beğeni

Dün akşam haberini yazdım aslında ben bu iki kitabın, bugün sitede yayınlanır muhtemelen. Haber için bakınırken seri olduğunu görmüştüm ben de ama kitaplar farklı farklı yayınevlerinden çıktığı için bahsetmemek daha uygun olur diye düşünmüştüm. Madem serideki kalan kitapları da yayınlamayı düşünüyorlar haberi ona göre güncelleyeyim bari. @alper Bey eğer sizin için uygunsa Alfa’dan size gelen yanıttan da bahsedeyim haberde.

4 Beğeni

Benim için hiç bir sorun yok, siz nasıl isterseniz…

1 Beğeni

Daha önce bu seri Turkuvaz/Merkez Yayınları tarafından mitoloji serisi adı altında yayınlanmaya başlanmıştı. Ama yarım kaldı. Seriden Karen Armstrong, Atwood, Winterson, Pelevin, Ali Smith ve Grossman’ın kitapları çıkmıştı.

1 Beğeni
3 Beğeni

Geçen hafta kızıl gökler altında kızıl denizleri sipariş ettim hâlâ ses seda yok bende kuşkulanmaya başladım

Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler için Kidega’dan böyle bir mesaj geldi.

Benim de 6/7 gündür Modern Serinin yeni kitabı 49 numaralı parçanın nidası DR’ de bekliyor. İthaki’nin yeni baskılarının dağıtımında bir gecikme mi var acaba.

1 Beğeni

Senenin bu zamanlarında yayınevleri sayım filan yapıyor herhalde. Ya da başlayacaklar.

Evet, yayınevleri ve dağıtımcılar sayım yapıyor. Okuoku siparişim de bir türlü gelmedi. Okuoku’da bugünden itibaren verilen siparişler 3 Ocak’tan itibaren gönderilmeye başlanacakmış. Pek çok kitabın piyasaya çıkışı da gecikecek.

2 Beğeni