Yeni Kitap Haberleri

26 Beğeni

31 Beğeni

Anubis Kapıları’nı bekleyenler temsili

12 Beğeni

resim

Çevirmeni araştırdığım kadarıyla Chuck Palahniuk kitaplarını çevirmiş ve bazılarının çevirilerine katkıda bulunmuş. İnşallah iyi bir çeviridir.

7 Beğeni

@Ozgur Gözün aydın. Beklediğin kitap geliyor. :smiley:

Sonunda bee…

@Artorias yaklaşık 2 yıldır bekliyorum. Sanırım şu ana kadar en çok beklediğim kitap olabilir. Yeminle icime huzur doldu bandrolü görünce. :innocent:

Yıllar önce okudum ben bu kitabı. Okuduğum ilk bilimkurgu kitabı bile olabilir. Tim Powers’ın kitapları çoğu bilimkurgu listesinde klasikler arasında yer alır. Bu romanla Philip K Dick ödülü kazanmış zaten. İnatla almadım güzel bir halini bulamadığım için. Hep sararmış sayfalar, eğik bükük kapaklar.

@Strenergy alfadan çıkacağını söylediği günden bu güne deli gibi heyecanla bekliyorum.

Çok mutlu oldum kısaca.

12 Beğeni

sahaflar üzgün sahaflar mutsuz :sweat_smile:

5 Beğeni

Beter olsunlar. :sweat_smile: Alfa olmasaydı şu an PKD okumak için bile her kitabına 100 200 verirdik. Adamlar çatır çatır basıyorlar. Bu yüzden duyduğumdan beri bu kadar uzun zaman olmasına rağmen bekliyorum.

Ben Anubis Kapılarını okudugumda bilimkurgu doğru düzgün bilmiyordunm. Zaten kitabı lise zamanları okuduktan sonra bir daha bulamadım. Soylebir kitap vardı diye çok sormuşluğum var :sweat_smile:O yüzden bende yeri ayrı. Ve beni bu kitaba kavusturduğu için de alfaya sonsuz teşekkürler :clap:t2:

7 Beğeni

Çıksın da bir okuyalım bakalım. Beğenmezsem parasını senden alırım ona göre. :joy: :joy:

4 Beğeni

Senin beğenmeme ihtimalin yok ya.

Ama söz beğenmezsen ben sana başka bir kitap hediye edeceğim.

8 Beğeni

bu mesajı yayalım foruma beğenmeyenin parasını özgür veriyormuş :innocent:

ben beğensemde beğenmedim diyecem :sweat_smile:

edit :sorunun cevabını buldum

3 Beğeni

Haydaaa :sweat_smile::sweat_smile: @alfakitap neredesiniz bakın burada Tim Powers reklamı yapıyorum o kadar. Birkaç tane gönderin de hediye edeyim foruma :sweat_smile:

4 Beğeni

Sabri Gürses çevirisi ile gelmiş. Yazarı ilk kez duydum, bir araştırayım neymiş ne değilmiş…

8 Beğeni

Bak bunu okudum ben de heyecanlandım @alfakitap biraz seri olabilir miyiz? :smiley: :smiley: Şaka bir yana çıktığı an alırım bu kitabı.

Büyücü varsa ben de okurum :slight_smile:

1 Beğeni

Benim aklımda ilk kitap temmuz diye kalmıştı.Yanlış mı hatırlıyorum?

4 Beğeni

4 Beğeni

YKY’den yine harika bir kapak. Baktım baktım çözemedim. Telefonu sağa çevirdim, sola çevirdim hiçbir şey çağrıştırmadı. :grimacing:

3 Beğeni

Göze benziyor ama bence “en kötü kitap kapakları” konusuna malzeme çıkarmışlar resmen :joy:

6 Beğeni