Yeni Kitap Haberleri

(Türker ŞİRİN) #972

Mallerman 40-50 sayfalık yeni bir ek öykü yazarsa yeni bir edisyon mu çıkacak? İthaki novella şeklinde ek bir kitap olarak yayınlamalıydı.

(Hüseyin gök) #973

Vadinin hükümdarı gibi keşke çıkarsalardı şimdi millet boşu boşuna masrafa girecek.

(Ozancan Demirışık) #974

İdefix’te Patrick Ness’in iki İngilizce kitabı imzalı satılıyor.

https://www.idefix.com/Kitap/Release-Signed/Foreign-Languages/Children-And-Teen/urunno=0001774937001

https://www.idefix.com/Kitap/And-Ocean-Was-Our-Sky-Signed/Foreign-Languages/Children-And-Teen/urunno=0001774864001

(Türker ŞİRİN) #975

Yayınevlerinin 2018 değerlendirmeleri 2019 planları:

İthaki

(kimyager_ferhat gürdoğan) #977

2 gün önce BKM’den verdim siparişi. Şimdi kargoya verilmiş ber iki kitapta. Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler ve Hırsızlar Cumhuriyeti. Kargo beleş diye ayrı ayrı verdim siparişleri ayraç yollasınlar diye. :grin:

Ya kafayı yiyeceğim indirimde diye d&r den verdim 10 gün oldu vereli benden başka herkesin kargosu geldi

,D&R pişmanlıktır. :nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face:

Daha önce idefixten sipariş vermiştim oda 3 haftada geldi bundan sonra bu ikisinden kitap almam

(Doğan Can Urul) #981

Sabahattin Ali’nin telif haklarını, Epsilon mu almış?

Malesef Sabahattin Ali’nin telifi doldu. Artık isteyen basabilir.

(Hazal Çamur) #984

So it begins…

Özet

Ethem’in çalışmalarını oldukça beğenen biri olarak bu kapakları da aynı şekilde çok beğendim. Bakalım sıradaki Sabahattin Ali atağı hangi yayınevinden gelecek?

Hatta ve hatta

Teşekkürler. Zweig gibi olacak yani. Kürk Mantolu Madonna’nın 1.500 farklı versiyonunun basılacağını görür gibiyim.

Malesef ortalık kötü ve özensiz bir çok basımla dolup taşacak.

Eplison’un kapak tasarımları ve bastıkları şekil hoşuma gitti dersem yalan olmaz.

(Alper) #989

Kapaklar güzelmiş, sert karton kapak baskı gibi duruyor. Ama yok ben artık Sabahattin Ali almasam iyi olacak… Yıllar önce Cem Yayınlarından almıştım sonrasında YKY’ye geçince çıkan farklı baskılarını da aldım,

Çalıştığım kurumda çoğu site engelli olduğu için şu an verdiğiniz linki görüntüleyemiyorum.

(Hiçliğin bekçisi…) #991

Kapaklar çok hoş olmuş. Kanvas üzerine yağlı boya gibi duruyorlar. Bu açıdan epey hoşuma gitti. Sabahattin Ali’yi hep sağdan soldan toplayarak okumuştum. Elimde hiç kitabı yok bu sebepten ve çoğunu da tee çocukluk yıllarımda okuduğum için unuttum. Yaşar Kemal, Reşat Nuri Güntekin de bu şekilde çocukken okuyup zamana yenik düşerek unuttuklarım arasındadır.

Şahsi olarak Epsilon Yayınlarına biraz kızgınım. Uzun zamandır da tercih etmediğim bir yayınevi. Bu durumda kendimce bir iç savaş vereceğim gibi duruyor. Bakalım hangisi kazanacak. Gerçi telif kalktığı için belki takip ettiğim başka serilere de eklenir. Onlardan da devam edebilirim. Yine de bu güzel kapaklar ve özenli bulduğum bu çalışmalar için Ethem Onur Bilgiç’i tebrik ediyorum.