Yeni Kitap Haberleri

Ağustos 2019 da D’artagnan devam kitaplarını sormuş, böyle bir cevap almıştım.

2 Beğeni

Merak eden varsa.

12 Beğeni

Bu kaç kitaplık bir seri olacak bilen var mı?

3kitap olucak her kitapta farklı bir topluluğun hikayesi anlatılıcak.

1 Beğeni

İkisi çıktı, 3. de çıkacak. İlk kitap tek başına okunabilir.

5 Beğeni

Daniel Greene’nin Youtube videolarında sık sık gördüğüm bir kitaptı, bekleyelim bakalım :sweat_smile:

1 Beğeni

30 Aralık 2021 muhtemelen :grin:

6 Beğeni

Puanları aşırı yüksek. Güzel haber bu. Az kitaplı serileri seviyorum. Yarım malma ihtimali olmuyor hem. Sevindim valla.

1 Beğeni

Konusu yok, yani konusu çok klişe. Böyle çok derinlikli bir kitap beklemeyin. Güzel eğlenceli kitaptır ama hayatınızda yer etmez. İkinci kitap da ilkinin benzeri.

Bu kitabın güzel yanı düşmeyen enerjisi, yüksek aksiyon ve oyunlardan fırlamış gibi çıkan canavarlar. Daha önce yazdım sanki ama yine yazayım, Heroes of Might and Magic oyunu oynayan varsa, bu kitabı o oyunun kitap versiyonu gibi düşünebilirsiniz.

@Ozgur bu kitaplar standalone gibi, seri şeklinde değil. İkinci kitap ilkinin bittiği yerden başlıyor, tek tük referans var ama iki de kendi içinde bitiyor. Üçleme gibi düşünmeyin.

Edit: Şu da 3. kitapla ilgili Reddit başlığı:

3 Beğeni

Youtuber ve Goodreads yorumlarına aldanmamak lazım öyleyse :joy:

Ne yorumlar yapılmış bilmiyorum o yüzden bir şey diyemem ama böyle felsefi yönü güçlü, derin bir plot ve karakter gelişimi beklerseniz hayal kırıklığı olur. Bu kitap bir DnD oyunu gibi.

Tabi çok basit bir kitap da değil, bazı alt mesajları çok güzel vermiş yazar. Ben keyifle okumuştum ikisini de.

1 Beğeni

Ben danielın videosunu izlemiştim tam hatırlamıyorum ama kitap her türlü okuyucu tarafından okunabilir olmasına rağmen iyi olmasıyla övüyordu diye hatırlıyorum.

2 Beğeni

Herkese selam. Saygın Ersin’in Yedi Kartal Efsanesi serisinin üç ve dördüncü kitaplarından bir haber var mı acaba, o kitaplar için bekletiyorum sepeti. Bu ay çıkacak deniyordu en son.

1 Beğeni

Yapı Kredi Yayınları yenisi:

Hayatını Değiştirmelisin – Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikâyesi (Rachel Corbett)

1 Beğeni

Evet Ağustos idi ama maalesef sarktı. Net hatırlamıyorum ama ekim ya da kasımda çıkacak.

1 Beğeni

Anladım teşekkürler. Sonraki alışverişe kaldı o halde.

Pandemi döneminin başında kitaptaki virüsün Covid19 ile benzerliği dolayısıyla çok konuşulan malum kitap, Pegasus bir anda çevirmek için kolları sıvamış demek ki zamanında :sweat_smile:

5 Beğeni

14 Beğeni

Toplu Öyküler 4 ufukta görünmüş en sonunda.

1 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile: 3 gün olmuş ve bildirimi yeni gördüm.
:flushed:

1 Beğeni