Yeni Kitap Haberleri

Kazım Taşkent Klasik Yapıtlar Dizisi’nin yeni kitabı

5 Beğeni

Yüksek Şatodaki Adam’ı epeydir bekliyorum. Toplu Öyküler’in dördüncü cildi de geliyor… Çok iyi iki haber.

1 Beğeni

Anubis Kapılarının bandrolünü geçen hafta almışlardı. Ta 7 ay sonra mı basacaklar :angry:

1 Beğeni

Çok duyduk Toplu Öylülerin ufukta olduğunu ama geciktikçe gecikiyor. @Blackheart

5 Beğeni

Erich Von Daniken’in kitaplarını okudun mu Ahmet ?

1 Beğeni

Hayır okumadım. Ama uzun zamandır en çok gördüğüm kitabı Tanrıların Arabaları radarımda.(Sinyal ne kadar uzak olsa da) Önereceğin kitaplar varsa duymak isterim. Bilimkurguda belli başlı yazarlara takılı kalmak da isyemiyorum açıkçası.

1 Beğeni

Tanrıların Arabalarını okudum ben de. Bayağı sevmiştim diğerlerini okuduysan senden tavsiye isteyecektim aslında :grinning:

1 Beğeni

Okursam unutmam seni. :joy: Aynı şeyi de ben senden istiyorum ama.

1 Beğeni

Evet bu gecikmeler can sıkıcı. Ancak mecburen katlanacağız sanırım. Basacağız deyip sözlerini yemesinler de :wink:

1 Beğeni

Sonunda :heart_eyes:

34 Beğeni

Serinin beşinci kitabı ne zaman basılacak hiç konuşuldu mu acaba?
Uzun zamandır başlamayı düşünüyorum ama tamamlanana kadar beklemek istedim.

26 Beğeni

İşte bu çok güzel haber. :partying_face: Herkesi bu muhteşem seriyi okumaya davet ediyorum. :smiley:

Hmmm Ara Dünya 2 kitap birlikte çıkmış. ilginç :thinking: 3. Kitap ne zaman çıkar acaba :thinking:

3 Beğeni

Dizisi veya filmi çıkarsa :joy:

3 Beğeni

Ara Dünya seri miydi? Hiç haberim yoktu bundan :flushed:

Yeşilin Kızı Anne ikinci kitabı Avonlea Koridor Yayınları tarafından 4 farklı kapakla yayımlanıyor.

Sizin Avonlea’niz hangisi?
Yeşilin Kızı Anne Avonlea 4 farklı kapak seçeneğiyle haftaya @istanbookcom ve tüm kitapçılarda!

14 Beğeni

11 Beğeni

Harika. Dedikleri zamanda geldi Ara Dünya. Diğer kitaplar da gelmeye devam edecek demek ki. Çok sevindim. Gaimanın tüm kitapları çıktıktan sonra diğer 2 öykü derlemesi de çıkacak. Bunlar sevdiğimiz hareketler sayın İthaki böyle devam :blush:

@AryaPond evet seri 3 kitaplık bir seri. Genç yetişkin sayılabilir. İlk litap çok güzeldi. 2 ve 3 okumadım ama.

3 Beğeni

Biri instagram’dan sormuştu ama cevap alamamıştı sanırım. Emin değilim.

1 Beğeni