Yeni Kitap Haberleri

Ben de Bilimkurgu Kulübü için yazdığım bir yazıda yazar hakkında bahsetmiştim. Oradan biliyorum bu eserini.

1 Beğeni

Bu arada eser telifsiz, belki de modern klasik serisine dahil ederler.

Kierkegraad Ya / Yada Ciltli olarak çıkıyormuş 1 eylülde. Ayrıca karton kapaklı basımı ile arasında sadece 6 TL’lik bir fark var.

6 Beğeni

Sizce bu üçlemeyi tek cilt halinde yayımlarlar mı? :slightly_smiling_face:

Hiçbir bilgim yok maalesef. Tahminimi soracak olursan bence yayınlamazlar. Ana bu Alfa, belli de olmaz. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de çok ihtimal vermiyorum sanırım ama dediğiniz gibi belli de olmaz. :sweat_smile:

1 Beğeni

6 Beğeni

27. Fatih Robur

16 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam Fatih Robur başka bir kitabın devamı niteliğindeydi ama hangi kitabın? :smiley:

Burada Fatih Robur’un devam kitabı var şeklinde paylaşılmış. @Son.of.Yona

1 Beğeni

Birininin bir diğerinin devamı olduğunu biliyordum ama kitapları bilmiyordum, teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

17 Beğeni

İthaki modern yenisi

16 Beğeni
17 Beğeni

Alttaki görsel çok paylaşıldı ama bu yayınevi sürekli aynı şeyi yaptığından dolayı. Bir defa da ben paylaşayım.

Doğru, dizisi olup olmadığını değil filmi olup olmadığını takip ediyoruz derler şimdi. :joy:

11 Beğeni

Lovecraft Country’i nasıl kaçırdılar onu anlamadım. HBO dizisini çekmiş, yayınlıyor. Hemen telifini alıp yayınlamaları lazımdı.

5 Beğeni

Telifi başka bir yayınevindeydi. :thinking:

1 Beğeni

Olsa kesin yayınlanırdı.:grinning: Gerçi HBO’yu pek sevmiyorlar sanırsam. His Dark Materials’ı yayınlamamışlardı. Daha çok Netflix’ciler.:joy:

6 Beğeni

Ben de bu yorumu arıyordum. :joy::joy:

1 Beğeni