Yeni Kitap Haberleri

Öhöm, sayın @Strenergy öncelikle sizi yeniden aramızda görmek çok güzel. Daha sonra da Lem 7-8 tahmini ne zaman satışa çıkar sorabilir misiniz? (gelişinizin şerefine hemen soru sorayım dedim). Yaklaşık iki senedir Gelecek Bilim Kongresi’nin peşindeyim de. :slight_smile:

3 Beğeni

Andy Weir’ı seviyorum. İki romanı da çok iyiydi. Marslı hala 1 numaram. Heyecanlandım.

2 Beğeni

Önümüzdeki ay dediler bana. @Strenergy sorduğunda bu ay çıkacak demezler herhalde. :joy:

1 Beğeni

:joy: Basım önümüzdeki ay, ama satışa tahmini ne zaman çıkar diye merak ettim, bazen uzayabiliyor o süreç, belki daha net bir cevap verirler diye. Bir de iki ay önce, Temmuzda bandroller alınmıştı, instagramdan sormuştum ben de, muhtemelen temmuz içerisinde çıkar denmişti 5 6 için, bu ay anca çıktı mesela. @Strenergy bu konuda yetkili bir abimiz olduğu için, ona soralım dedim. :slight_smile: (biraz akrabaların evine giden doktor muamelesi yaptım gerçi ama)

3 Beğeni

Filmin çıkmasıyla beraber bizde kitaba kavuşuruz sanırım. :blush:

Keşke aynı şey PKD Toplu Öyküler için de olsaydı. Bu ay önümüzdeki ay diye diye kandırdılar beni. Neyse belki öne çekerler. :joy:

2 Beğeni

Sorayım hemen :slightly_smiling_face:

Toplu öyküleri de soruyorum. :blush:

1 Beğeni
6 Beğeni

İlgimi çekti baya
https://www.instagram.com/p/CFKY32yHyOe/?igshid=i6bguuzbm0xk

5 Beğeni

Adam Dante’yi bekliyormuş :slight_smile: Nerelerdesin ya?

2 Beğeni

Jaguar’ın Rus edebiyatı klasiklerden ibaret değildir dercesine modern Rus yazarlarını basması beni sevindiriyor. Kesinlikle çok iyi kitap seçimi, çok iyi kapak tasarımı ve çeviriler de şahane. Uzun zamandır beni hiç üzmeyen tek yayınevi olabilir.
@aeglos Norveç soğuğunu her zaman bağrımıza basarız, şahane haber bu da.

Valla forumda bir ara tartışmalar falan oldu sanırım ama bazı üyeleri gördüm, geri dönmüşler (hoş gelmişler) burada da yüz güldüren haberler var daha ne olsun diyesim geliyor.:v:

7 Beğeni

Başlıkta Flaneur haberlerinin eksikliği hissediliyor…:no_mouth:

8 Beğeni

Ancak foruma girebildim, daha sık gelmeye çalışacağım artık. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Butik yayıncılar pandemi yüzünden kitap basmaya çekiniyorlar bence. İş çizgi romana gelince bu tedirginlik daha da artıyor sanki. Marmara çizgi de ekonomik sebepler nedeniyle fasikül ağırlıklı gidiyoruz gibi bir yorumda bulunmuştu İnstagram hesabında.

1 Beğeni

Kırmızı Kedi klasikler serisi yeni kitap. Shakespeare - Hamlet

İletişim Yayınları Saul Bellow - Augie March’ın Maceraları. Hasan Fehmi Nemli çevirisiyle yayımlanıyor.

12 Beğeni

17 Beğeni

Halaskar Pegasus’dan mı çıkıyormuş? Hiç haberim yoktu. Rıhtım’da haberi yapıldı da ben mi görmedim acaba?
Düzenleme:

6 Beğeni

Sonunda Augie March’ın Maceraları Türkçe’de. :scream::heart:

1 Beğeni

Penguen değil, Pegasus :slight_smile:

4 Beğeni

Evet bi hata olmuş. :slight_smile: