Yeni Kitap Haberleri

2 Beğeni
1 Beğeni

İlknokta’dan sonra Babil’e de düştü.

3 Beğeni

Bu Babil’de indirim konusunda kıt BKM gibi. Ama stoklu çalışan en iyi site diyebilirim. Çok güncel tutuyorlar.

3 Beğeni

Ücretsiz kargo uygun fiyat. Benim gibi hayranlanlarına duyrulur. 5-6

2 Beğeni

Çizgi romanda bişeyi çok iyi öğrendim ki 2ci eli beş para etmiyormuş :slight_smile:

2 Beğeni

Baskısı olmayanada beleş fiyat çekiyorlar işin kötüsü o :slight_smile:

1 Beğeni

Hahahhaha okadar değil yaw:-)

2 Beğeni

Çizgi roman o kadar etmez ya diyorlar dimi.:smile:

1 Beğeni

Dahada kötü önce şurda daha ucuz diyorlar sonra indirim yap diyorlar yapıncada dur ben daha ucuza yani beleşe bulmassam dönerim diyorlar :slight_smile: iyi kötü yinede yarısını sattım

1 Beğeni

Geri gelince zam yap. :joy:
Yarısı gittiyse iyi yine. Okumadığın çizgi roman kaldıysa alırsın artık. :grin:

1 Beğeni

Flaneur’un çizgi romanlarını toplayacam cidden Habibi’de çok kaliteli iş yapmışlar dc ve marvel’e daha elimi sürmem kara delik gibi yaw sl al bitmiyor serileri.

2 Beğeni

Canı sıkılan yazmış. Şuna karşı, şunu öldürüyor, toplanın beraber savaşıcaz, aramızda da savaşak sonra barışak :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Ben o yüzden serileri bıraktım zaten bitmiyor bi türlü sürekli bi şeyler çıkıyor

1 Beğeni

Çizgi romanların pdf halleri var 8000 kitaplık :slight_smile: Eskiden yeniye hazırlamışlar sunmuşlar internet ortamında.Bende mesela 4000 epub kitap var ayrıca ,yine de baskılı olanlarını alıyoruz para verip.Onlar da ekstra durmuş oluyor bazen telefondan ya da e kitap okuyucularda okumak için.

1 Beğeni

Roman ekitap okunurda çizgi roman sarmıyor öyle ya illa o çizimleri canlı kanlı görecen yoksa bende ekitap okumayı tercih ederdim.

Konudan çok mu saptık sanki. :joy:

2 Beğeni

Ötüken yayınlarının 55. Yılına özel Atsız’dan Bozkurtlar 3 bin adet numaralı, sertifikalı özel baskı yapılmış. Çok özelde bir kutu yapmışlar Ötüken twitter sayfasında yapım aşamasına dair bir video yüklenmiş. Satış sadece ötüken.com.tr üzerinden yapilacak.

3 Beğeni

Fiyatı 3 sıfırlı olur kesin ama videoya baktım değer heralde.:slight_smile:

4 sıfır mı! Sen ne ettin. 10000 TL mi? Allah Allah!

En az 250-300 TL edeceği kesin. Değer mi, değer. Tabii paran varsa. Öğrenci olarak bana sadece videoyu 3-5 kere tekrar izlemek düşer.

3 Beğeni