Yeni Kitap Haberleri

Süper haber. Şuanda II. Dünya Savaşı Tarihini okuyorum İlkin Başar Özal’dan. Yakın zamanda bir Rommel kitabı okuma isteğim vardı ve Kastaş Yayınlarının Rommel - Çöl Tilkisi kitabını düşünüyordum. Bu kitapla bu seriye de girebilirim.

@alper İş Kültür Atatürk harici liderleri değil de olaylar, ordular, savaşlar vs üzerine olan kitapları basmış hep.

5 Beğeni

Farseer Alfa’nın sitesinde satışta.

Sonunda. :blush:
Fiyatlar da uygun olmuş bence.

16 Beğeni

Çok yakında Fenerium mağazalarında.

7 Beğeni

Offf çok iyi haber de neden sadece iki kitap var?

Hayırlı olsun. Dune tamamlandığına göre Hiçi ve Rama gibi serilere başlanmasını bekleyebiliriz sanırım.

Daha yeni göründüler sitede. Diğeri de gelir birazdan.

1 Beğeni

Alfa’yı tebrik etmek lazım fiyatlandırma uygun olmuş.

1 Beğeni

Açık ara serinin en kötü kapak tasarımı olmuş. Yapanın ellerine sağlık

3.yü de eklemişler

1 Beğeni

Farseer Serisi ciltli baskıları da çıkacak diye hatırlıyorum, ciltli alacak olanlar beklesin bence.

6 Beğeni

Bu ay içinde mi çıkacaklar?

1 Beğeni

Forumdan biri karton kapaklılar çıktıktan 10 gün sonra ciltliler de çıkacak demişti. Benim için ciltli önemli değil de kutulu çıkar diye düşünmüştüm. Belki eklerler onu da.

3 Beğeni

Bugün ne güzel bir gün böyle. Hem dune, hem de farseer. Müthiş :grin:

Ciltli baskı da çıkacak diye hatırlıyorum @Strenergy soralım o daha net bilgi yazar.

1 Beğeni

Cevap biraz üzdü ama olsun.:sweat_smile:

2 Beğeni

Fiyatlar çok uygun olmuş.

1 Beğeni

Farseer beklediğimden çok çok daha ucuza çıkmış. 880 sayfa kitap 30TL. Tüm seri 80 TL ediyor.

Alfanın ciltli baskıları karton kapaklı baskılardan 10 15 TL arası daha fazla oluyor. Ciltli olan seri de normal şartlarda 120 TL falan olacaktır diye tahmin ediyorum.

4 Beğeni

Bir Fenerbahçeli olarak renklere azıcık aşık oldum :heart_eyes: . İlk kitabı okuyamadım daha, 2021 Dune yılı olacak benim için.

8 Beğeni

13 Beğeni

Bakalım Assassin’s Creed bekleyip bambaşka bir hikaye bulan kaç kişi hayal kırıklığına uğrayacak.