Yeni Kitap Haberleri

Farseer ciltliler beş on güne çıkacak dediler bana. Biraz önce yine sordum aldıkları bilgi 10 gün içinde çıkacağı yönündeymiş fakat yine belli olmaz kesin demeyelim dediler.

Aradığın trajediyse Farseeri seversin.

1 Beğeni

Fantastik kısmı az (Low Fantasy), diğer yazdıklarınız bolca olan bir seri. Görece de yavaş ilerliyor. Beklentilerinize göre bence seveceksiniz gibi görünüyor :slight_smile:

1 Beğeni

Serideki en rezil kapaklardan bir tanesi, renkler çok kötü duruyor. Hatta en kötüsü :smiley:

Ben her türlü renge saygılıyım. Biraz bakınca gözün alışıyor, eve gelince kitap güneşi biraz daha kızartırım ben mis gibi olur. :joy:

2 Beğeni

Keşke simsiyah olsaydı Dune Rahibeler Meclisi, şahsen öyle bekliyordum. Neyse yapacak bi şey yok, yine fena değil bence iyi.

Farseer, kutulu isteyenler acele etmesin.

5 Beğeni

Aslında kitapla çok uyumlu bir kapak olmuş. Okuyunca nedenini anlarsınız.

2 Beğeni

7 Beğeni

Ne dizi takibi canım!

6 Beğeni

Aslında bu durum bence daha çok İthaki yabancı ajans uyumlu çalışmasını gösterir.

Çok sayıda iyi kitabın veya ilgi çeken kitabın (bu örnekte dizi hakları Netflix tarafından alınmış kitap gibi) ajans tarafından ithakiye önerildiğini gösterir. En iyi ihtimalle İthaki bu kitabın haklarını 1.5- 2 yıl önce almıştır.

11 Beğeni

Kitap kapaklarında en nefret ettiğim şey film/dizi afişi afişi şeklinde yapılmasıdır. Bir de Netflix dizisi çıkartması yapıştırmışlar.:persevere::persevere:

7 Beğeni

Hocam benim kitabın basılmasına lafım yok. Aksine destekliyorum ama dürüst olmalılar.

1 Beğeni

Çıkması geciken kitaplar için diyorsunuz galiba. Evet, bu konularda zaman aralığı konusunda ne yazık ki ithaki çoğu kitap için iyi sınav vermedi, vermiyor.

1 Beğeni

Kitap güzel mi acaba ?

@Artorias ben cidden beğenemedim hocam, ama kızardıktan sonraki halini görmek isterim :smiley:
@Tobizume teşekkür ederim hocam, son kitabın içeriğini bilmediğimden böyle bir yorum yapmış oldum :slight_smile:

1 Beğeni

Yalın Alpay’dan yeni kitap. Bu adam ülkemiz için bir nimet.

images (1)

4 Beğeni
1 Beğeni

Yeni bir Alman polisiyesi daha

7 Beğeni

Felsefe Tarihi 2 geliyor.

7 Beğeni