Yeni Kitap Haberleri

5 Beğeni

Çok şükür.

6 Beğeni

Ciltli olsa ne güzel olur.

2 Beğeni

Ruhun uzun karanlık çay saati geliyormuş.

Edit: gelmiş hatta, bkmkitap, babil(nedense 10 günde temin görünüyor) ve kidegada satışta görünüyor. En uygun bkm gibi.

5 Beğeni

230340_B

Yılmaz Özdil’in yeni kitabı yakında çıkıyor.

3 Beğeni

O değil de Atamın piyasalaştırıldığını düşünüyorum artık. Arka arkaya o kadar çok Atatürk kitabı çıkıyor ki, ideolojisinden mi yoksa altında yatan bir başka nedenlerden mi diye sorguluyorum.

14 Beğeni

İnşallah Kabalcı berbat ötesi çevirisini kullanmamışlardır :roll_eyes: Bütün güzelliği, bütün esprileri anlamını yitirmişti. Onca yıl bekledikten sonra büyük hayal kırıklığı olmuştu.

4 Beğeni

Adını kurtarmışlar en azından :smiley: Çeviriye dair umudum oradan başlıyor.

4 Beğeni

Ahaha :smiley: Adı adı aynıydı zaten yaa… Sarmal’da da böyleydi. “Kutsal” Dedektiflik Bürosu’ydu o azizliğe uğrayan. “Bütünsel” olması gerekirken göğe ermişti, ilahlaşmıştı niyeyse :stuck_out_tongue:

Baktım şimdi, başka biri çevirmiş. Bir de şansımı bununla deneyeyim bakalım.

2 Beğeni

Gerçekten öyle bir konu ki bu, kimisi senin gibi düşünürken kimiside tam tersi düşünüp iyi Atamızı anlatıyorlar diyebiliyorlar.

Bkm kitapta göremedim.

3 Beğeni

Zaten çoğunluk ikinci seçenekteki gibi düşünüyor. Arada benim gibi bunu hassasiyet edinenler var :slight_smile:

3 Beğeni
3 Beğeni

İşte Kabalcı bitirmişti olayı. Ama yeni çeviri her zaman iyidir. Çevirmen harikalar diyarımın krallarından/kraliçelerinden değilse yeni çeviriye her zaman varım :slight_smile: Geçen zaman içinde yorumlar değişiyor çünkü.

3 Beğeni

Kapaklar harika görünüyor. :blush:

2 Beğeni

Argos’taki Kanopus Arşivleri 4 :wink:

5 Beğeni

Serinin tamamlanmasına az kaldı. Son bir kitap.

2 Beğeni

Kapak çok hoşuma gitti benimde. Seri bitince toplu mu alsam acaba diye düşünmekteyim :slight_smile:

2 Beğeni

https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/18015f9ade91525073f0dec7591e3c51/5C43BA7F/t51.2885-15/sh0.08/e35/s640x640/41548313_149220409356231_5812227282906899112_n.jpg

4 Beğeni

Ne zaman çıkacak kitaplar?

2 Beğeni

Delilik Dağlarında matbaadan gelmiş sanırım instagram adreslerinde paylaşım yapmışlar

Çıkış tarihleri ile ilgili bilgi yok ama öğrenmeye çalışırım :wink:

3 Beğeni