Yeni Kitap Haberleri

Değişik bir kitap. :+1::+1::+1:

2 Beğeni

Kerem Hoca’nın yeni kitabı çıkmış. :slight_smile:

resim

2 Beğeni

Aslında tek kitabı… 2017 sonunda yakında çıkacak demişti… :grinning: Bu sene de gidebildi mi bilmiyorum ama CERN’de deney ve çalışma fırsatı bulan az sayıda Türk fizikçiden birisi Kerem hoca…

1 Beğeni

Tim Powers’ın yeni kitabı gelmiş :partying_face:

10 Beğeni

Video bağlantılarını izledim. Kitabı da merak ettim şimdi. :slight_smile:

1 Beğeni

Alfa şov yapıyor. :star_struck:

Evrim Ağacı yayını var izlemek isterseniz

2 Beğeni

Onu izledim, farklı videolar da var onlara da göz attım. :slight_smile:

Alfa yayınlarının bilim dizisine ait çalışma yaparken inceleme fırsatım oldu. Kitap sıralaması konusundaki karışıklar giderildiğinde, Alfa Bilim Dizisi’ni tek başlık altında görebileceksiniz. :wink:

3 Beğeni

Hiç okumadım yazarı tavsiye eder misin? PKD tarzında mı yazdıkları?

Nerden izlediniz ben bulamadım.

1 Beğeni

Özel mesaj ile gönderildi. :wink:

Tim Powers’ın bu serisine (Fault Lines) başlamak için serinin tamamlanmasını bekliyorum. Son bir kitap kaldı, o da yakında çıkacakmış. Ben piyasada bulamayınca PDF olarak Anubis Kapılarının bir bölümünü okudum. Okuduğum yere kadar konusu kurgusu çok güzeldi. Bu serininde kötü olacağını sanmıyorum.

2 Beğeni

Tam anlayamadım. Bu kitaplar seri mi? Ben tek kitaplar sanıyordum.

Fault Lines Serisi olarak geçiyor. İlk kitap Son Çağrı olarak piyasada bulunuyor.

Alfa Soru Hattı konusunda 3. kitabın (Earthquake Weather) hazırlandığı söylendi.

1 Beğeni

Anladım. Kitap Goodreads de seri içinde görünmüyordu çünkü.

Edit: Sitede biraz aşağıya bakınca seri olarak tanımlamışlar.

11 Beğeni
9 Beğeni

Bu ithakinin kaç aydır çıkardığı bütün kitaplarına gülüyorum sadece. :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Hüseyin, tek başına neden gülüyorsun, söyle de bizde gülelim…

Neden gülüyorsun @alper gibi bende anlamadım. Hadi beraber gülelim.