Yeni Kitap Haberleri

İnş 800 lira falan olur da alamayız ne diyim :confused:

1 Beğeni

Dune serisi ciltli mi :open_mouth:
Ama bu olmadı ki İthaki. Seriyi karton kapak tamamlayalım, sen ondan sonra kalk ciltli bas. Olacak şey mi? Böylesi plansızlık olur mu?

1 Beğeni

Dune serisinden daha tek sayfa okumadım, ne kadar da şanslı hissettim şuan kendimi :slight_smile:

2 Beğeni

Kuru kuruya ciltli olmasından çok daha önemli bu bilgi. Gelsin de görelim bakalım neler var neler yok. :slight_smile:

Birazcık ipucu alsak? Heyecanımız yatışsın azıcık. :slight_smile:

3 Beğeni

Böbrekleri hazırladım, bekliyorum.

1 Beğeni

@Bunn-Y böyle haberlere hasret kaldık :smiling_face_with_three_hearts:

15 Beğeni

İyi ki son iki kitabı almamışım. Artık toptan ciltli bir baskı alırız :joy: Keşke farseerde çıksaydı tam bir yılbaşı süprizi olurdu ciltli oalarak :ok_hand:t2:

2 Beğeni

@Bunn-Y

Mevcut serilerin devam ciltleri dışında, yeni çizgi roman var mı? :slight_smile:

2 Beğeni

Ben Kabalcı baskısı tüm kitaplarım olduğundan dolayı Dune almıyorum BKK’nde ama ciltli seti mutlaka alırım. Zamanlaması da güzel oldu benim için. @isos81 sağ olsun seriye de dalmış bulunduk :smiley:

2 Beğeni

Malazan, Kadim Kanunlar 3, Yeni Güneşin Kitabı 3, 2010 Bir Uzay Destanı, Enginlik Serisi ve Rama şeklinde tahminler yapıyorum. Bir de Barut Büyücüsü devam kitapları güzel olabilir.

13 Beğeni

Transmetropolitan müjdesi bekliyorum. :slight_smile:

7 Beğeni

İthaki’yi zamanında çok eleştiren biri olarak, son dönem performansına laf edersem taş olurum diyorum. :slightly_smiling_face: Ben ciltliyi alırım, onlar zarar görmesin diye karton kapaktan okurum.

17 Beğeni

Ne zaman çıkıyor? Çabukkkkkk!

1 Beğeni

İlk dört kitabı öksüz-yetim beklettiler kitaplıkta. Sonra yeni kitap haberini üst üste verdiler, gözüm döndü tabii. Gittim, tamamladım seriyi. Yapılmaz ki bu!

Kendime not: Hangi kitap olursa olsun, ne kadar bekliyor olursan ol, çıkar çıkmaz almıyorsun Liliciğim! Sonra ya indirime giriyor, ya da ciltlisi çıkıyor. :unamused:

2 Beğeni

İşimi çoook seviyorum o yüzden söyleyemem :blush:

Şimdilik The Crow var yani en azından benim söyleyebileceklerim arasında :slight_smile:

12 Beğeni

Dune olayı güzel olmuş. Her ne kadar o dostumuzun çevirisi ile almayacak olsam da, beklenen değeri vermişler sonunda.

Darısı Gaimanlara…
Uzun Dünya, Enginlik gibi serilerin de hakettiği değeri görmesini de bekliyoruz.
Siyah kapak ya da ciltli Silmarillion bekliyoruz.
Asimovları bekliyoruz,.

Bu arada yakın zamanda Kıyamet Polisine başlamıştım, üçüncü kitabı çeviride dediler.

5 Beğeni

3 Beğeni

Bence ciltli Dune’lar bu kapaklarla basılacak. :star_struck:

23 Beğeni

The Crow Presstij’de değil mi?

3 Beğeni

Bu olursa almaya gerek yok bence, hali hazırdaki kapakları daha iyi.

2 Beğeni