Yeni Kitap Haberleri

Muhtemelen siyah olanlar cilt, renkliler şömiz. Alırsam ilk kez kitaplığıma şömizsiz kitap koyacağım sanırım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Benim için mekanın sahibi geldi. :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

2 tane de Ceren Can Aydın çevirisi var. 2 tane Elif Nihan Akbaş, 2 tane de Özlem diye birisinin çevirisi var.

2 Beğeni

Alfa yayınları için Orwell durumu;

22 Beğeni

Şimdiye kadarki en beğendiğim Alfa’nın kapakları oldu. Böyle çeşitli yayınevlerinden çıkması ne güzel, seçim şansı çoğalıyor. Özellikle seri eserlerde bu gibi durumlarda yayınevleri bir birleriyle yarışırlardı, sonraki kitaplar için bekleme süremiz bu kadar uzamazdı.

2 Beğeni

Nasıl yani Dune’u mu Hasan Bey Çevirmiş?

@Tobizume Bi an şok oldum, Orwell’miş :sweat_smile:

George Orwell kitaplarını.

1 Beğeni

Ciltlinin sırt bütünlüğü daha güzel olmuş, kitaplıkta daha güzel durur. Ciltli alsam şömiz kullanmazdım ilk defa.

Elinize sağlık bu arada. Satışa ne zaman çıkar bilginiz var mı?

1 Beğeni

İlk defa ön sipsrişte verebileceğim kitap çıktı. Baskı şahane, bu tarz baskıları genellikle yabancılar çok yapıyor. İthakininde buna el atması güzel olmuş :ok_hand:t2:

5 Beğeni

Kesin bilgi alıp gün içerisinde döneceğim bu soruya. (evden çalışmanın zararları :blush: )

Muhtemelen gelecek hafta satışa çıkacaklar. Ama ön siparişe kısa bir süre içinde açacağız.

Bu arada gözden kaçmasın posterimiz de var baskının için de :blush:

10 Beğeni

Ciltli setin ücreti belli mi acaba? :pleading_face:

Alfa yayınları boşuna Alfa yapmamış adını ya. En kral yayınevi.

2 Beğeni

Satışa çıkmış bile.

22 Beğeni

Beni gazandı :slight_smile:

2 Beğeni

Ohoho %50 indirimle bile 325 TL, peki. :sweat_smile:

1 Beğeni

İki kat fiyat çekmişler, tam iki kat…

6 Beğeni

Akılçelen orjinal kapak kullanmış, şaşkınım :flushed:

10 Beğeni

Bu kadar övgü yeter, fiyat belli olduğuna göre İthaki’yi gömmeye başlayabilirsiniz. :slight_smile:

20 Beğeni

%50 ındirimle kitap başı 55 tl’ye denk geliyor ne güzel.

1 Beğeni

Şu paylaşımlarda bizi en çok heyecanlandırması gereken Sanderson iken akılçelen yüzünden sevinemiyoruz.

13 Beğeni