Yeni Kitap Haberleri

En az 200tl olacak bak gör. Ben yine ince kapaklı olan versiyon alırım, zaten artık çizgi romanda oku sat yapıyorum.

From Hell Özel baskısı çok pahalı olmaz diye düşünüyorum. Diğerlerinin aksine bunun adeti de yüksek sayılır, 666 adet basılacaktı sanırım.

Düzeltme: 111 adetmiş. Fiyat hakkında bir şey diyemiyorum o zaman :slight_smile:

1 Beğeni

5 Beğeni

Dün sordum, özel baskısının fiyatı 200 TL’den aşağı olmaz sanırım dediler. Şubat sonu raflardaymış.

2 Beğeni

O zaman kalsın mümkünse :smiley: Flaneur’dan aldığım tek ciltli özel baskı Habibi oldu ve öyle kalacak herhalde.

Habibi’nin özel baskısı 150 TL’den satışa çıkmıştı. From Hell daha kalın bir kitap. Habibi’den daha pahalı olması normal. Taksit maksit, alırım bir şekilde.

1 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

13 Beğeni
4 Beğeni

Belki nasıl bir kitap diye merak edenler vardır…

15 Beğeni

Bunun yanında Jim Butcher’ın yazdığı Spider-man romanı da çevrilse keşke :slight_smile: Sefil kahraman yazmakta adamın üstüne yok. Peter Parker da sefilliğin kitabını yazan bir kahraman zaten. Kusursuz bileşim :slight_smile:

4 Beğeni

Jim Butcher’ın Spider-man romanı olduğunu bilmiyordum. Çok merak ettim şimdi. Keşke çevirse İthaki hatta hazır ona el atmışken Dresden Files’a da devam etseler ne güzel olur. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni
1 Beğeni

250 TL. Satış fiyatı. Bir özel baskı daha gelecekti From Hell sonrası ama unuttum adını…

1 Beğeni

Şuan en baştaki ikisi çıkıyor ikiside özel baskı.
Ama Blazing combat 250sayfa 777 adet çıkacak özel baskı ve from hell kadar pahalı olmaz gibi.

1 Beğeni

Blazing çok doğru. O 100 lira seviyesinde tutulacak diye biliyorum. Her ikisinide almayı ümit ediyorum nasipse.

1 Beğeni

Bende alırım heralde ikinci ele düşerse:)

1 Beğeni

Ciltli baskılar da geldi…

tolsty1

tolstoy%202

10 Beğeni

Toplam kaç cilt çıkacak?