Yeni Kitap Haberleri

(Arda) #1402

(Tayyip) #1403

(Hüseyin gök) #1404

Sonunda çıkıyor galiba.

Edit: Şubat ayında raflarda yerini alacak.

(galeme) #1405

Hangi yayınevi basacak acaba?

(Hüseyin gök) #1406

Flaneur yayınevi basıyor. Sitesinde çevirdikleri ama şartların uygun olmadığı için çıkarmadıkları başka kirap bilgileride var.

(galeme) #1407

Hiç duymadığım bir yayınevi ama zaten meraktan sormuştum öylesine. Türkçe çizgi roman piyasasını hiç takip etmiyorum ama ne yalan diyeyim jbc’nin falan basmadığına sevindim. İngilizce okumaya üşeniyordum, haberi görünce sevindim. Bassınlar da bir ara kesin alırım.

(Serhat) #1408

Wilbur Smith abimizin yeni kitabı geliyor.

Courtney serisinin 15. Kitabı. (Wilbur abimizin konusu da yakında açılacak. :slight_smile: )

Altın Aslan (Kitapyurdu)

(Mustafa Erdem) #1409

Courtney serisinin 15. Kitabı olduğunu belirtmek gerek. Önceki kitaplarda piyasada kolay kolay bulunmuyor.

(Serhat) #1410

Bu konu ile alakalı olarak Altın Kitaplara mail attım cevap gelirse yazarım buraya.

(Hüseyin gök) #1411

İnş. Y. Özdil’e atıf yapılarak bunları yazmışlardır, yemin billahi kitap almak o kadar zor bişey olmaya başladı bu ülkede.

(galeme) #1412

Ya bu nedir arkadaş. Umarım dediğin gibi şaka falandır. Ayrı olarak özel baskı yapsınlar eyvallah da sadece özel baskı olursa şu anda almam imkansız.

Hayır bir de termo deri ciltli olması sanki herkesin umrundaymış gibi… En başta içindekiler önemlidir benim için. Hele bir normal kapakla bas alalım da sonra yaparsın özel baskıyı.

(Türker ŞİRİN) #1413

Normal baskısı mutlaka çıkar. Flaneur daha önce çıkardığı çizgi romanlarda da (Habibi, Karganın Uçuşu vb.) normal baskının yanında sınırlı özel baskılar olmuştu.

(Hüseyin gök) #1414

Bende normal baskının çıkacagını düşünüyorum ama kitabı bu özellikleri katıyoruz diyip fiyatı ucuk tutmaları yayınevlerinin beni hep sinir ediyor. Sadece ciltli çıkar gitsin neden numaraymış, deri ciltmiş, özel baskıymış diye kitabı haşa sanki gökten inmiş gibi sunuyorlarsa😂

10 senedir basacaklar. :sweat_smile: Özel baskı 250 TL olur artık. :triumph:

Normal baskı da çıkacak elbet. Ben uzun zamandır özel baskısını bekliyorum.

(galeme) #1417

Ben de uzun süredir bu eseri okumak istediğim için özel baskı görünce ani tepki verdim biraz. Normal baskı çıkarsınlar da alabileyim.

Pahalı olmasa bari. Tükenmeden almak lazım. 2.baskıyı yapmıyorlar çünkü. Gibrat gibi aylarca aramak istemiyorum.

(Bora Tuna) #1419

Normal baskısı olacak, ilk duyurduklarından beri hem normal hem özel olacağını söylemişlerdi. Çok uzun süredir bekliyordum, sonunda geliyor. :star_struck:

(Hüseyin gök) #1420

En az 200tl olacak bak gör. Ben yine ince kapaklı olan versiyon alırım, zaten artık çizgi romanda oku sat yapıyorum.

(Doğan Can Urul) #1421

From Hell Özel baskısı çok pahalı olmaz diye düşünüyorum. Diğerlerinin aksine bunun adeti de yüksek sayılır, 666 adet basılacaktı sanırım.

Düzeltme: 111 adetmiş. Fiyat hakkında bir şey diyemiyorum o zaman :slight_smile: