Yeni Kitap Haberleri

KDV indirimi noktasında sitelerin kendi inisiyatifinde mi bu durum, hepsinin uygulaması gerekmiyor mu :thinking:

2 Beğeni

Yeni bir kitap dizisi başlatıyoruz: minima

Bu dizide, gündelik hayatta üzerinde pek durulmadan geçilen, hatta sorgusuz sualsiz kabul edilebilen belirli temaları veya nesneleri ele alarak ince şeylerin hatırını gözetmeye çalışan kitaplara yer vereceğiz. İçeriği bakımından özgül, sayfa sayısı bakımından görece kısa olan bu kitaplar, ilgi yelpazesi geniş olan her türden okura hitap ediyor.

İthaki Kurgudışı Facebook Sayfasından

14 Beğeni

Sanırım bu seriyi çevirecekler.

5 Beğeni

Siz de bir kitap kazanırsınız herhalde, umarım yani :d

1 Beğeni

Bu yeni çıkacak serinin kitapların hepsi heralde bilimadamları,akademisyen ve yüksek düzeyde profesörlerden oluşuyor heralde,ithaki yayınlarına ve okuyucuya büyük katkı yapacak bir seri olur umarım.

6 Beğeni
5 Beğeni

Bu Batman Rebirthler’den hiç umudum yok yeni 52’den sonra çok vasat bir seri ama Jbc yayıncılık’ın serilerden bagımsız çıkartıgı ve çıkaraçagı Batmanlar bu rebirthlere 10 basar gibi.

2 Beğeni

Scott Snyder’in yazdığı N52 Batman hikayeleri çok güzeldi. Özellikle ilk 3 cilt.

Aynen okuyunca agzım açılmıştı,baykuşlar divanı özellikle filmi veya oyunu yapılması gereken bir hikaye olmuş bence,umarım ilerde görürüz veya öbür ay Rocksteady game’in duyuracagı muhtemel Batman oyununda bu konu inş.işlenmiştir. Bu arada Batman tnt’yi okuyunca iyi veya kötü olup olmadığı hakkında yorum yaparmısın.

Batman rebirth öyküleri tam bir fiyasko gerçekten. İlk cildi fena bulmamıştım fakat sonrasında I am Bane, I am Suicide falan derken o kadar erken bir şekilde raydan çıktı ki tutulamadı. Sonrasında zaten Catwoman seriyi ele geçirdi vs vs. 50. sayıdaki büyük rezaleti demiyorum belki duymuşsunuzdur.

New 52’deki favori üç hikayem; Superheavy, Endgame ve Court of Owls.

@Husey Parasına değer mi değmez mi bilmem fakat kesinlikle keyifli bir çizgi roman olduğunu söyleyebilirim. Oldukça eğlenceli, hele ki çocukken TMNT izlediyseniz.

5 Beğeni

7 Beğeni

Alfa’yı bekleyin derdim ama Sevin Okyay olunca bunu diyemiyorum.

1 Beğeni

Alfa’yı beklemeyi düşünenlerdenim ama benim de aklım çeliniyor ufaktan. Kitap ciltli mi?

Serinin diğer kitap kapakları da fena değilmiş.

5 Beğeni

50 sayıyı duymayan kalmadı heralde az çok çizgi roman okuyan varsa,TMNT’yide çocukken keyifle izliyordum ama Batmanla ne alaka onu çözemedim daha :slight_smile:

2 Beğeni

Aynen alfa yayınlarını beklemek daha mantıklı bence ciltli sömizli ve çok iyi çevirisi yapılmış bir h.p eseri bizlere sunacaklarına güveniyorum.Yaaa sabır :slight_smile:

2 Beğeni

Dex ile olan maceralarım o kadar kötü ki… Elimde beş tane anlamsız Dex kitabı var. Başka da yok. :joy: Kusura bakma Dex. :pleading_face:

6 Beğeni

Alakası fan servis işte ya :smiley: Zaten güzel sattı bu önümüzdeki günlerde üçüncü serisi başlayacak. Alternatif evren hikayesi zaten.

Bir anlık zayıflıktı, geçti şuan :confused: Alfa’dan beklemeye devam.

6 Beğeni

Rebirthler gelmesinde ne gelirse gelsin alıp okuyacam o zaman :slight_smile:

2 Beğeni

Valla hatırlama amaçlı baktım tekrar ilk sayılara ve yine güldüm. :sweat_smile: Güzel bir Batman vs TMNT dövüşü de var ayrıca.

Ben de alacağım bunu hazır iş bulmuşken.

1 Beğeni