Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

İyi ama paylaşım yapmadım ki?

15 Aralık’ta foruma kayıt olmuşsunuz ve 19 Aralık’ta da bir ekran görseli paylaşmışsınız konuda. :smiley: İsterseniz görsel de atabilirim.

1 Beğeni

Ahah, paylaşım derken onu mu kastediyordu? Dün de paylaşmıştım.

Eee rozetin adı ilk paylaşım. :smiley:

1 Beğeni

Peki neden şimdi geldi ki? :smiley:

Biraz düşünmüş. Bana da bazı rozetlerde olmuştu. 500 beğeni alıp 1000 beğeni verme rozeti sayılar ikisini de çok geçmişken gelmişti diye hatırlıyorum mesela.

3 Beğeni

Evet, bende de öyle olmuştu, galiba biraz geç anlıyan bir sisteme sahibiz :joy:

1 Beğeni

Hadi bakalım, bugün bu hatayı kaç kişi daha gördü acaba? Dedim herhalde site çöktü. Ama sanırım yine trafik sorunu ile ilgili bir şey. Sunucular yeterli gelmiyor galiba. :thinking:

Bende bugün kazandım bu rozeti. Dün anket teknesi konusunda yorumları okurken telefondan elim yanlışlıkla cevaplanın yanında zincir gibi işaret var ya ona bastım. Sonra paylaşım yapmadım geri çıktım ama rozet vermiş :smiley: Bir de geçen telefondan yorumları okurken durduk yere böyle bir yetkiniz bulunmamaktadır diye yazı çıktı karşıma niye bilmiyorum. Bir daha çıkmadı.

2 Beğeni

Dün akşamdan beri sayfanın sağ tarafı daralmış görünüyor. Safari’den giriyordum ancak sorun bende mi diye chrome’dan da denedim orda da aynı.

Aşağıya ekran görüntüsü paylaşıyorum.

Merhaba, tema değiştirip kontrol eder misiniz?

Teme değiştirince sorun düzeldi. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

:thinking: Geri alma işlemini nasıl yapıyorsunuz?

3 Beğeni

:thinking: Mesajın sağ üstündeki kalem simgesinden geri alabiliyorum. Ama denetmen yetkim sayesinde. Bir sormalı. O zamana kadar geri almalık mesaj yazmak yok. :man_shrugging:

1 Beğeni

Deneme mesajıdır. 20

Herhangi bir hata olmadı bende nedense.

1 Beğeni

Bu sanırım bir çeviri hatası durumu. Anladığım kadarı ile silinen gönderi yaklaşık iki dakika sonra ancak geri alınabiliyor.

1 Beğeni

Geri alınabiliyor. Çöp kutusu işaretinin olduğu yerde ok işareti çıkıyor. Tıklanınca mesaj geri geliyor.

1 Beğeni

@danieljackson’ın belirttiği gibi. Sanırım zırt pırt mesaj silinmesini engellemek için sistemi öyle ayarlamışlar.

1 Beğeni

Evet. Önce bir kaç dakika bekletiyor. Daha fazla yapılırsa 24 saatti sanırım beklemek gerekiyor.

1 Beğeni