Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Bir keresinde 8 saat yazıyordu, sayfayı yeniledim bir kaç saniye bekledim sorun olmadı :smiley:

1 Beğeni

Sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama sanki bazen site donuyor. Scroll dışında bir şey yapamıyorum, siteyi defalarca yeniledikten sonra düzeliyor.

Sadece sizde olduğunu sanmıyorum. Bende de aynı şekilde oluyor bazen. Güncellemelerle düzelir ama hangi güncellemede olur bilemem.

1 Beğeni

Son konulardaki okunmamış bildirimleri gitmeyen var mı arkadaşlar?

Merhaba nereye yazmalıyım bilemedim.O yüzden burdan yazıcam yetkili birisi yardımcı olabilir mi? Biraz karışık geldi site.Sayfanın sonuna nasıl gidebilirim? Telefondan giriyorum 1000 küsür yorumu okumadan konunun sonuna gelmenin yolu var mı? Konuyu özetle dedim ancak gene baya mesaj oluyor. Ayrıca alıntılama özelliği yok sanırım.Ama şu an en büyük sorunum en son kısma gelip cevap yazabilmek:) Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Konunun sonuna gelmek için sağ altta yorum sayısını gösteren yer var. Onun üzerine tıklayıp açılan kısımda yine sağ altta son girilen mesajın zamanı yazar (10 dk önce gibi). Ona tıklarsanız sona ulaşırsınız.

Alıntılama özelliğini kullanmak için hangi cümleyi alıntılamak isterseniz kopyalama yapıyormuş gibi o kısmı seçin. Seçilen cümlenin sağ altında “alıntı” diye bir seçenek çıkacak.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.Kaydırmaya çalıştım o kısmı ama üstüne tıklamak aklıma gelmedi.:grinning:

Rica ederim. Forum başlarda biraz karışık gelebilir ama alışma süreci kısa sürüyor :slight_smile:

1 Beğeni

Herhangi bir konu altındaki yer işareti ile işaretlediğim tüm mesajlara nasıl bakabilirim? Tümüne bakmayı biliyorum fakat tek bir konu içerisindeki işaretli mesajlara nasıl bakabilirim?

Eğer kastettiğiniz aynı konu içerisinde işaretlediğiniz mesajlara bakmak ise sağ üst menüdeki “yer işsaretleri” simgesine çift tıkladıktan sona açılan sayfada arama çubuğuna içerisindeki işaretli mesajları görmek istediğiniz konunun adını yazmanız yeterli olacaktır.
Görseller:
1

2

3 Beğeni

Evet, buydu. Teşekkür ederim.

2 Beğeni

Çok büyük bir sorun değil ama yazayım. Konuların altında takip ediliyor falan yazıyor ya hemen yanında çıkan yazı ve gelen bildirimler İngilizce olmuş.

Hep ingilizce değil miydi ki? Sanırım bende hep öyleydi

Bildirimler Türkçe diye hatırlıyorum ama takip ediliyorun yanındaki yazı hep İngilizce miydi dikkat etmedim.

1 Beğeni

Fotoğraflar sadece bana mı görünmüyor yoksa genel bir problem mi?

Kendimi Hogwarts’taki boş tablolara bakıyor gibi hissediyorum.

Hey! Herkes nereye gitti!

7 Beğeni

Bende de bazı fotoğraflar görünmüyor. Düzeltilir en kısa zamanda. :smiley:

Genel bir problem var çözüyorum

4 Beğeni

Arkaplana gif yükleyemiyorum, eskiden oluyordu ama :thinking:
Bazen de sayfanın üst kısmında beyaz şerit gibi bir şey oluyor, hiçbir şey yapmak mümkün olmuyor, engellendi sanıyor insan (tabii ben uzaylıyım, bende o konuda sorun yok)
Yok mu çözümü, insanın sinirleriyle oynuyor resmen, her seferinde “aç kapa” :smile:

“en fazla” yerine “en az” yazılmış.

1 Beğeni

Kapak fotoğraflarına gif koyma kalktı mı? Değiştirene kadar eski kullandığım gif hareket ediyordu ama şimdi değiştirince sadece resim olarak yüklendi. Hem mobil hem masaüstünde denedim ama olmadı. Eskiden kullandığımı tekrar denedim o da resim olarak yüklendi.