Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Biraz saçma gibi olacak ama merak ettiğim bir konu var:

“Kendini Adamış” rozeti, foruma ilk üye olduğunuz andan itibaren sadece sonraki üst üste 364 (365?) günden sonra veriliyor ve bir daha verilmiyor mu? İlk 365 günümü dolduramadan ayrıldım, bir süre sonra foruma geri döndüm. Sanırım ikinci üst üste 365 serisini bitirmek üzereyim. Bu durumda bu rozeti alabilir miyim?

Sadece merakımdan soruyorum.

1 Beğeni

Evet üst üste 365 gün foruma girdiğinizde alıyorsunuz.

Anladım, bilgilendirme için teşekkürler.

Az önce oturum kendiliğinden kapandı ve bu yazı çıktı.

Şu an Türkçe olarak rahatsız etmeyin yazıyor ama daha önce var mıydı yoksa yeni mi geldi?

Yeni güncelleme ile geldi o yüzden İngilizce. Yeni eklenen bir özellik henüz çevirisi yapılmadı. Oturumun kapanması güncelleme ile ilgili.

3 Beğeni

Türkçeleştirmeyi yaptık arkadaşlar.

Artık Kayıp Rıhtım Forum’un popüler üyelerinden biriyseniz ve “Üff bu ne her dakika bildirim, her dakika bildirim…” diyorsanız Rahatsız etmeyin modunu kullanabilirsiniz :krs:

9 Beğeni

Dün akşamdan beri ara ara bir yazı yazarken mesela smiley koyuyorum kendi kendisine orayı siliyor yazarken ve şu uyarıyı alıyorum. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı?

Adsız2

2 Beğeni

Ben genel olarak bu sorunu yaşıyorum. Hatanın nedeni gerçekleştirildiğinde normal ama nedensiz yere olduğu için ben de anlamıyorum. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Başka sekme açık değil, nedensiz alıyorum.

1 Beğeni

Profilimi gizleme seçeneğini arıyorum, arayıp taramama rağmen bulamadım. Nerededir?

Tercihler → Arayüz → “Herkese açık profilimi ve durum özelliklerini gizle”

1 Beğeni

Denedim, öyle oluyormuş. Teşekkürler.

İmla hatası yapınca artık sistem böyle uyarıyor. Kendisi düzeltebilir ama senin düzeltmeni bekliyor. Güzel sistem, akıllı sistem. Çok hata yapanların başına geliyormuş. Öyle dediler…

3 Beğeni

Bu ara fazla hata yapmıyorum gibi sanki, öyle umuyorum. Umarım öyledir :roll_eyes:

2 Beğeni

Bizim Wifi bağlantısından mı yoksa forumdan mı kaynaklı henüz anlayamadım ama forumda 1 haftadır falan medyalar yüklenmiyor bende. Forum yetkilileri bu konuda bir kontrol sağlayabilir mi acaba? :frowning:

2 Beğeni

Tarayıcınızda önceden girdiğiniz siteler ve çerezler vs hep silinecek ama tarayıcı geçmişi silmeyi denediniz mi?

Tarama geçmişi, çerezler, önbelleğe alınan resimleri silerek bir deneyin isterseniz.

3 Beğeni

Düzeldi… Çok teşekkür ederim. Keşke önce buraya sorsaymışım, iki kez Superonline müşteri hizmetlerini aramıştım. :woman_facepalming:

3 Beğeni

Bu hatayı dün akşam bende aldım. Foruma giremedim. Neden kaynaklanıyor merak ettim açıkçası.

3 Beğeni

Foruma son yaptığımız güncelleme sonrası yaşanmaya başladı bu akşam bakıp çözeceğim inşallah.

2 Beğeni

Epey bir süre siteye giremedim arkadaşlar. Başka benim gibi sorun yaşayan oldu mu?

5 Beğeni