Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Elinize sağlık çok iyi oldu

2 Beğeni

Önceden verdiğimiz tepkiler beğeni mi oldu yoksa kalktı mı? Merak ettim. :upside_down_face:

Eski siteme geri dönüldü. Sadece beğeni aktif. :slight_smile:

1 Beğeni

Verdiğin tepkiler beğeniye dönüşmediler, yok oldular.

2 Beğeni

Sitede paylaşılan tweetlerde bulunan görseller yüklenmiyor. Epeydir böyle belki düzelir dedim ama neyse işte haberiniz olsun.

1 Beğeni

@saitamasensei sadece Twitter gönderilerinde mi oluyor bu? Başka görsellerde de sorun çıkıyor mu? Şimdi birkaç tweet paylaşımına baktım, herhangi bir sorun gözükmedi. Bu sayfaların linkini buradan da paylaşabilir misiniz kontrol etmemiz için?

1 Beğeni

Bu ve bir sonrakiydi. Ben hep tweetlerde denk geldim başka da hiç hatırlamıyorum.

Ekleme: Mobilde sorun yok bu arada. Windows Mozilla üzerinde böyle sanırım.

Ekleme 2: Chromeda da sorun yok.

2 Beğeni

Bende de bir sorun yok. @magicalbronze @saitamasensei

1 Beğeni

Evet, muhtemelen tarayıcı ile ilgili bir sorun olabilir. Kontrol ettiğimde şu şekilde gözüküyor çünkü:

2 Beğeni

Vincent tema düzeltilip geri getirilsin ayaklanmasını nereden yapabiliriz?

2 Beğeni

Arkadaşlar, sizde konudaki resimler görünüyor mu?

Şu an mobildeyim, göremiyorum.

2 Beğeni

Bende de gitmiş durumda.

1 Beğeni

Göremiyorum. 20202000000000

2 Beğeni

Bende de fotoğraflar yüklenmiyor.

1 Beğeni

Sorun gece dört sularında başlamıştı. Mobil cihazdan giriyorum, şu an düzelmiş gözüküyor.

Sanırım buraya yazıyorduk. Uzun süredir telefondan fotoğraf yükleyemiyorum, hafıza uyarısı aldığım için benden kaynaklı diye düşünmüştüm. Gerçekten de bu sebepten olabilir ama bilgisayardan da fotoğraf yükleyemediğimi fark ettim. Aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Şimdi aşağıdaki görüntüyü nasıl yükledim diye soracaksınız, ben de boş bulunup eklemiştim ve hemen yüklendi. Ben de düzeldi sanıp çıktım ama düzelmemiş, bu yazıyı 2. yazışım yani… Başka görüntüleri de denedim ama başka hiçbir fotoğraf yüklenmiyor. Eklemeye çalıştığım fotoğrafı da alttaki gibi ekran görüntüsü alarak yüklemeyi denedim, yine olmadı. Sorunu anlayamadım asla. :thinking:

dfgbdfgb

Diğer fotoğraflar böyle kalıyor. Ama ne hikmetse bu ekran görüntüsünü de yükleyebildim. Şaka gibi. :face_with_raised_eyebrow:

fghdfghdfg

2 Beğeni

Yüksek çözünürlük olan fotoğraflarda sorun olabiliyor. Alelade bir fotoğraf yüklemeyi dener misiniz?

1 Beğeni

Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları yüklemediğini biliyordum ama eklemek istediğim fotoğraf o kadar kaliteli değildi aslında. Şimdi başka fotoğraflar da deniyorum ama kamerayla çekilmiş olanlar hiç yüklenmiyor. Ekran görüntüleri ise küçük ise yükleniyor, büyük ve daha net olanlar yüklenmiyor. Çerezleri temizledim belki bir işe yarar diye ama düzelmedi.

Mesela Kitapyurdu’ndan aldığım resim yükleniyor ama Eganba’dan kaydettiğim sanırım daha yüksek kalitede olduğu için yüklenmiyor.

erwger

3 Beğeni

Bir alternatif çözüm olarak kullandığınız internet tarayıcısını değiştirip denediniz mi? Örneğin Chrome yerine Opera ile.