Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Şu an denedim ama yine aynı problemle karşılaşıyorum. :neutral_face:

2 Beğeni

Pek alakalı olacağını düşünmuyorum ama kamera uygulamasından çektiğiniz fotoğrafların kalitesini düşürerek dener misiniz?

1 Beğeni

Benim çektiğim fotoğrafı @taurenim rahatlıkla paylaştı. Sıkıntı benle alakalı galiba, bilemiyorum. :sweat_smile:

2 Beğeni

Taurenim de buna yakın bir sıkıntı yaşamıştı sanırım. Çözünürlük düşürünce düzelmişti diye hatırlıyorum.

2 Beğeni

Sitenin ayarlarında size karşı bir art niyet olabilir. :joy:

2 Beğeni

Bana karşı var mesela. Bazen birisine cevap vermek için alıntı yapıyorum senin system’in alıntıyı saniyesinde kaldırıp kendi kafasına göre bana düzenlendi bildirimi atıyor :joy:

3 Beğeni

@MelihAntepli
Dediğiniz gibi düşürünce paylaşacaktır sanırım ama bu kadar da düşük olması gerekmiyordu önceden. Özellikle sanat eserleri başlığında gayet yüksek çözünürlüklü resimler paylaşılıyor mesela ki ben de paylaşıyordum. Bu yüzden pek anlayamadım bu durumu. :joy:

@SJack
Galiba öyle oldu gerçekten de. Belki kendi kendine düzelir. :joy:

3 Beğeni

Bu fotoğraf sorunu bazı telefonlarda güncelleme kaynaklı olabiliyor. Geçenlerde annemde de benzer sorun yaşadım. Durup dururken fotoğraf gönderememeye başladı. Kapadık, açtık filan derken güncelleme düzeltmesi geldi. Bir de wi-fi yerine hat interneti deneyin. (ya da tam tersi) Eğer mümkünse wi-fi ad ve şifresini de güncelleyin. Aklıma gelen olası seçenekler bunlar.

1 Beğeni

Arkadaşlar Yeni Sorun:

Telefonda forum konu başlıklarına tıklayınca, konuya girmek yerine sayfayı yenileyip en üste atmaya başladı. Sadece mobil uygulamada bu sorun var. Bazen başlığa girebilmek için tekrar tekrar 3 4 kere başlığa gelip tıklamak zorunda kalıyorum.

Deneyeyim, teşekkürler. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Haydi Ateizler bunu da açıklasın :joy: Yeni emojiler gitmesin ama bu sıkıntı için, önemli bir şey değil ama bilin diye koydum :slightly_smiling_face:

Adsız10

1 Beğeni

Açıklıyorum (hem de ateiz olarak)… Yanlışlıkla beğen tuşuna çok kez tıkladım ve sistem “bu işlemi çok kez yaptınız” diyerek hata verdi ve 30 saniyelik beğenme banı attı. Ban bitince tekrar beğendim ve yanlışlıkla çoklu beğenme durumum sizin bildirimlere de yansımış. :smiley:

3 Beğeni

:laughing: Bir kere benimde başıma bu olay gelmişti ama karşıya böyle yansıdığını bilmiyordum :grin:

Bende foruma yeni emoji vs gelince ondan kaynaklı bir sorun sanmıştım :sweat_smile:

1 Beğeni

Dediğiniz şeyi test etmek için bu mesajı beğenme banı yiyecek şekilde çoklu beğendim. Size @MelihAntepli’e gelen gibi bir bildirim geldi mi?

2 Beğeni

Direkt beğendiğinizin bildirimi gelmemiş. Bana her beğeninin bildirimi gelmiyor zaten. Bu normal bir şey, değil mi?

2 Beğeni

Bana her beğeni bildirim olarak geliyor. Sizde bir sorun olabilir. Veya belki bununla ilgili bir ayar vardır.

2 Beğeni

Bende de beğeni bildirimi şu şekilde işliyor. Önce ilk beğeninin bildirimi geliyor ondan sonra yapılan beğenilerin bildirimi gelmiyor. Bir yorumum 10 - 15 beğeni alsa dahi haberim olmuyor. Forumun özelliği bu şekilde diye düşünmüştüm :smiley:

2 Beğeni

Evet öyleymiş sanırım genel olarak, ben de arkadaşa sorup öğrendim. :slight_smile:

2 Beğeni

Bu seçeneği sizler Tercihler kısmından ayarlayabiliyorsunuz arkadaşlar. Tercihler > Bildirimler kısmında bununla ilgili şöyle bir seçenek var:

Eğer “Günlük olarak bir gönderi ilk kez beğenildiğinde” yerine “Her zaman” seçeneğini seçerseniz her beğeni için ayrıca bildirim alırsınız :krs:

7 Beğeni

2 sorun var:

1. Etkinlik düzenlediğimde takvim ekleyemiyorum
  2. Bir denetmen takvimi eklediği zaman da ilk mesaj artık benim kontrolümden çıkıyor, editleyemiyorum bir daha.
1 Beğeni