Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Habere tıklayınca site bozuk şekilde açılıyor.

Sorun sende siteye suç bulma. Dıj mihrakların oyunlarına kanmayın eyy Rıhtım Sakinleri.

3 Beğeni

Denetmen gibi denetmen. Kidega kodlarını kendine saklıyor ama olsun.

1 Beğeni

Kesin sen bozmuşsundur. Bozduğun gibi düzelt bakalım :robot:

Geçmişi temizleyeyim bakalım düzelirse düzeldi diye yazarım.

Ekleme: Gerek kalmadı düzelmiş. Haberi oylamayı kullandırtmıyor şimdi de :smiley:

Ekleme2: Robot denetmen hala baş şüphelim :joy:

2 Beğeni

Yok sen de kullanamamışsın oylama 0 gözüküyor da algı yapıyorsun gibime geliyor @SJack :joy:

1 Beğeni

Mobil giriyorsun sen, ben pc giriyorum. Dur telefondan bakayım bir de.

Ekleme: Telefonda aynı maalesef. Telefonda şu an buraya attığım görsel gibi gözüküyor, bilgisayar da ise site görünümü düzeldi ama oylamaya puan veremiyorum.

@SJack yazıları tasarımda karşılaşılan sorunlar bölümü vardı ya oraya taşı istersen, kalabalık etmeyeyim burada :smile:

1 Beğeni

Şu an düzeldi arkadaşlar, sıkıntı yok gibi. Telefonda düzelmiş.

2 Beğeni

Sorun benden kaynaklı da olabilir ama forumdaki görsellerin hiçbiri açılmıyor:dd

Sizden kaynaklı olması büyük ihtimal. Birkaç gün bekleyin. Devam ederse gözler bizden yana çevrilebilir.

1 Beğeni

Bir aydan fazla süredir böyle, sormaya üşeniyordum sadece :Dd

1 Beğeni

Yeni güncellemeyle düzelir belki. Ben yine de sorununuzu gerekli yere iletiyorum.

1 Beğeni

Tamamdır, teşekkürler.

1 Beğeni

Tam nereye yazayım bilemedim, en uygun bu başlığı buldum. Yaklaşık 1-1.5 aydır Antivirüs programı olarak Bitdefender Total Security kullanmaya geçtim. Ana sayfadaki haberleri okurken bir şüpheli bağlantıyı engelliyor kendisi.

Ne olduğunu tam anlayamadım, kendi adıma herhangi bir sorun da teşkil etmiyor aslında ama belki düzeltilecek bir şeyler vardır diye iletmek istedim. İlgililere iletilir buradan da diye düşündüm :slight_smile: . Detayları da şu;

1 Beğeni

static1.twitcount.com adresinin ssl problemi var ondan kaynaklanıyor.

1 Beğeni

Şuanda forumda hiç bir görsel yüklenemiyor gibi duruyor.

görselleri forum.kayiprihtim.com yerine krforum.kayiprihtim.com adresinden çekiyor ve sanırım bu adres ssl hatası veriyor.

5 Beğeni

Fotoğraflar okuyorum başlığında gözükmüyor, en azından çoğu gözükmüyor bende.

1 Beğeni

Sorunu ilgili kısma ilettim. En kısa sürede icabına bakılacaktır.

2 Beğeni

Sorunun düzelmiş olması gerekiyor.

3 Beğeni

Eskiden bildirim geldiğinde avatarıma tıkladığımda tüm bildirimleri tek panelde görebiliyordum. Şimdi beğeniler ayrı, yanıtlar ayrı kategorilendiriliyor. Tüm bildirimler sekmesine tıkladığımda sadece verilen rozetler çıkıyor. Yine tek bir sekmede tüm bildirimleri görebilme şansımız var mı?

1 Beğeni