Yeniden Baskısı Yapılan/Yapılacak Kitaplar

Harika haber. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Çok güzel bir haber. Piyango öyküsünü okumayı çok istiyor fakat ekrandan okumayı sevmediğim yalan için basılı halde çıkmasını bekliyordum. :slight_smile:

1 Beğeni

2018 Nisan ayında TÜYAP’ta yayınevine sordum basılıyor dedi sonra sosyal medyadan sordum yine basılıyor cevabını aldım neredeyse 1 sene oldu ortada bir şey yok .

Elenium ve Tamuli üçlemeleri tekrar basılır mı?
Hakları kimde?

Bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

Bir basılsa keşke… Bir basılsa da çılgınlar gibi koşup alsam. :heart_eyes:

3 Beğeni

Bende geçtiğimiz aralıkta sormuştum. Basılacak dediler. Artık kısmet işi sanırım :joy:

1 Beğeni

Otherland serisinin tekrar basılmasını isterim.

1 Beğeni

Kitapyurdunda tukendi gözüküyor bilginize. Bende öylesine dolaşırken gördüm.

Duzeltme: ilknoktada tukenmis gösteriyor.

1 Beğeni

Uzun süredir baskısı bulunmuyordu. Nihayet tekrar basıldı.

1 Beğeni

4 Beğeni

Silmarillion isteriz beyim. :slight_smile:

2 Beğeni

Forumda bugün YKY Delta serisinde Ömer Seyfettin Nisan ayında çıkacak mesajı vardı, gündüz saatlerinde aceleden mesajı tam okuyamadım, şimdi de bulamıyorum. Mesajı yazan veya o mesaj gözüne çarpan varsa forumdaki mesaja baglantı verebilir mi?

Bende okudumda kutulu falan deyince delta serisi aklıma gelmedi başka baskı sandım :slight_smile:

1 Beğeni

1 sene oldu bekliyorum, ha bu ay ha şu ay :slight_smile:

1 Beğeni

Bekleyenlere bir kişi daha ekleyelim😁
Çocukluğumda en sevdiğim yazardı. Güzel bir baskı bulup tekrar okumak istediğimden YKY’yi, “ha bugün ha yarın basılacak” diye ne zamandır bekliyorum.

1 Beğeni
5 Beğeni

Hayal görmemişim. :slight_smile: Nisan’da geliyormuş.

3 Beğeni

Daha önce @erdo da çıkarsa paylaşın mutlaka demişti. Takip ediyorum, satışa açıldığında paylaşacağım. :slight_smile:

2 Beğeni

Yok yok ben “Ecinniler” i bekliyordum :slight_smile: Ömer Seyfettin’i değil.
Ecinniler ile Beyaz Geceler aynı gün bandrol aldı ama Beyaz Geceler çıkalı çok olmasına rağmen Ecinniler hâlâ ortada yok.

1 Beğeni

Evet bir karışıklık olmuş, Ecinniler’i kontrol ediyorum sürekli ancak yayınevinin kendi sayfasında da görünmüyor.

Not düşerim mutlaka bu konuya. :slight_smile:

2 Beğeni