Yirmi Karakterden Bıkanlar Cemiyeti

Ban yiyeceğiz galiba… Kaç @galeme

6 Beğeni

20 Karakter Sınırının Arttırılmasının Daha Bile İyi Olacağını Düşünenler Cemiyeti’ni kurmalı mıyım diye düşündürdü bu başlık. :slightly_smiling_face:
Şaka bir yana gayet yerinde bir uygulama bence.

3 Beğeni

Ve hoşgeldin kaos :smiling_imp: Savaş çıkar forumda :smiley:

5 Beğeni

Bu cemiyetten bir isyan çıkabilir. Sloganımız “yönetim istifa” olsun diyeceğim ama @magicalbronze’un “sataram bu köyü ha” demesinden çekiniyorum. :smiley:

5 Beğeni

Dünya adminlerden büyüktür! :yum:
Evet, bazen can sıkıcı olsa da yirmi karakteri doldurmak için yazılan şeylerin güzel bir esprisi de oluyor. :slight_smile:

3 Beğeni

Bunu George Lucas yaptı. Star Wars prequellerinden sonra adama etmedik küfür bırakmadılar. Sonra gitti kendi tabiyle beyaz kölecilere sattı. Serinin hali ortada. Koskoca StarWars günün sonunda alttaki videonun 3. dakikasındaki gibi bişey oldu. 20 karakter sınırı iyidir. Ama benim gıcık olduğum o sallanan 20 karakter uyarısı. Onu bi düzeltsinler nolur.

5 Beğeni

7 Beğeni

Neden 20 karakter? (20 karakter)

2 Beğeni

Bazen foruma girdiğimde 20 karakter kelimesini kopyalıyorum ki, gerektiğinde yazmak zorunda olmayayım. :rofl: :rofl: :rofl: Ctrl+C Ctrl+V

2 Beğeni

Ne 20’si?

3 Beğeni

Ya bunu nasıl yapabiliyorsunuz? Bir de ben deneyim.
Düzenleme: Olmuyor. Yapamıyorummmm

2 Beğeni

O cümle sonlarındaki 20 karakter mesajının ne demek olduğu şuan kafama dank etti. Diyorum acaba forum arasında bilmediğim bir espri mi bu :smile: :smile:

6 Beğeni

Zaten günlük konuşmada kelime sayılarımız ‘‘Vasati 40 Çöp’’ boyutunda bari yazdıklarımız biraz fazla olsun. Fazla fazla yazalım, uzatalım cümleleri. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Bak bu mantıklıymış. Ben de telefonun panosuna mı kopyalasam? Genelde 20 karakter olsun diye saçma sapan cümleler kuruyorum veya emoji atıyorum. :grin:
Cemiyete destek çıkalım. :rofl:
O değil de bu forumda kaç tane cemiyet var? :joy:

3 Beğeni

?

4 Beğeni

Tablette denemedim yapsam iyi olur. :grin:
@galeme yapmayın ama. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nasıl yapıyorsunuz hala anlamadım.

Sayılmayacak kadar çok.

:rofl: :joy: :rofl:

4 Beğeni

İsyan ettim (20 karakter olmuştur umarım)

3 Beğeni
?
3 Beğeni

Ben sonuna noktalar diziyorum :joy:
Ama çok sıkıldım bu durumdan :unamused:

4 Beğeni

Zaten 3 noktadan fazla koymak olmuyor :sweat_smile:

3 Beğeni