Yirmi Karakterden Bıkanlar Cemiyeti

(Özgür Kuru) #21

Şaka bir tarafa ben sadece sistemi kuran kullanıcı olduğum için admin görünüyorum. Teknik müdahaleler dışında böyle şeylere karar veren kişi değilim. O taraf için @magicalbronze ve @darlyopus 'a sormak gerekiyor.

Fakat okuyucu olarak şahsi düşüncem resimdeki gibi görüntülerin forumda olmasını istemem. Zaten bir çok kullanıcı parantez içinde 20 karakter sınırı diye not düşüp bir şekilde atlatıyor. Bu konuda şimdiye kadar bir müdahale de olmadı.

forum

(Cem) #22

Ban yiyeceğiz galiba… Kaç @galeme

(Harun Pekdemir) #24

20 Karakter Sınırının Arttırılmasının Daha Bile İyi Olacağını Düşünenler Cemiyeti’ni kurmalı mıyım diye düşündürdü bu başlık. :slightly_smiling_face:
Şaka bir yana gayet yerinde bir uygulama bence.

(Ezgi ) #25

Ve hoşgeldin kaos :smiling_imp: Savaş çıkar forumda :smiley:

(Okan Akıncı) #26

Bu cemiyetten bir isyan çıkabilir. Sloganımız “yönetim istifa” olsun diyeceğim ama @magicalbronze’un “sataram bu köyü ha” demesinden çekiniyorum. :smiley:

(Mustafa Güngören) #27

Dünya adminlerden büyüktür! :yum:
Evet, bazen can sıkıcı olsa da yirmi karakteri doldurmak için yazılan şeylerin güzel bir esprisi de oluyor. :slight_smile:

(Mustafa Yıldız) #28

Bunu George Lucas yaptı. Star Wars prequellerinden sonra adama etmedik küfür bırakmadılar. Sonra gitti kendi tabiyle beyaz kölecilere sattı. Serinin hali ortada. Koskoca StarWars günün sonunda alttaki videonun 3. dakikasındaki gibi bişey oldu. 20 karakter sınırı iyidir. Ama benim gıcık olduğum o sallanan 20 karakter uyarısı. Onu bi düzeltsinler nolur.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #30

Neden 20 karakter? (20 karakter)