Yirmi Karakterden Bıkanlar Cemiyeti

Ya çok merak ettim.Nasıl yapıyorlar? :stuck_out_tongue:

Düzenleme:Neden cevap alamayacağım sorular soruyorum hep ben? :nerd_face: :woman_facepalming:

3 Beğeni

Bıkma …

5 Beğeni

20

2 Beğeni

Ben de sonuna kadar noktalar diziyorum

4 Beğeni

Nasıl böyle yazıyorsunuz?

2 Beğeni

?

4 Beğeni

Galiba sadece tayfa olan üyelere özel anladığım kadarıyla.

2 Beğeni

15 olsa güzel olur.Bence iyi bir uygulama.En azından karşı tarafa saygı duyduğunuzu belirtmiş oluyorsunuz.Kısa mesajla geçiştirmeyi ortadan kaldırıyor.

4 Beğeni

Evet, haklısınız. :blush:

3 Beğeni

Deneme 1-2-3. Hayır olmuyor.

4 Beğeni

Ben de bir şeyler denedim ama olmadı. 1-2 falan yazıp boşluk tuşuyla mesafe koydum, satır atladım ama kabul etmedi :joy:

5 Beğeni

4 Beğeni

2 Beğeni

Bu işin sırrı nedir? Açıklayın :woozy_face:

4 Beğeni

Secret

3 Beğeni

2 kişinin bildiği sır, sır değildir :smiley: O yüzden bence söyleyebilirsiniz :pleading_face:

4 Beğeni

SD6USj
@MelihAntepli arka planın renginin aynısından düz resim yükle.Boyutu en düşüğe çek.Buraya at olur.

6 Beğeni

Yapacağımdan değilde sadece merak :grin:

4 Beğeni

Bu da iyiymiş. Herkesin kendine özel 20 karakter kuralını çiğneme yöntemi var :joy:

2 Beğeni

Bu tür gizemli, antik bilgileri sadece özel insanların öğrenebilmesi için genelde ezoterik bir cemiyet kurulur ama ben bu hikmetli ilimi halka açıklamak ve bu yolda cihadımı yapmak istiyorum.

Yazıyı vurgulama butonunun (sağa yatık I harfi) sağındaki hyperlink ekleme butonuna (iç içe geçmiş iki halka) basıp hiçbir şey yazmadan tamama tıkladığınızda harf sınırını doldurmuş sayılıyorsunuz.

6 Beğeni