Yirmi Karakterden Bıkanlar Cemiyeti

Bu başlık altında isyan ediyoruz.

Bazen sırf 20 karakterden az yazacağım diye kalp atıp geçiyorum.

9 Beğeni

Şimdi yönetim bunu görüp 15’e indirmesin? :smiley: (Parantez içlerinde saydırmayı seviyorum…:grimacing:)

7 Beğeni

Yakında “Forumdaki Cemaatleşmelerden Bıkanlar Destek Grubu” diye bir konu görürseniz şaşırmayın.

17 Beğeni

Bunların sonu gelmeyecek sanırım. Çok partili sisteme yeni geçmiş cumhuriyet gibi olduk. :slight_smile:

6 Beğeni

Dikkat! Her an bir yerlerden kayyum çıkabilir.

4 Beğeni

20

4 Beğeni

Bu ne?

3 Beğeni

2 Beğeni

Yetkili bir abi… (20 çok sahiden de )

1 Beğeni

Sanırım, bir gece ansızın kaldırmışlar 20 karakteri.

4 Beğeni

Cemiyet misiniz Cemaat mi? Epistemik cemaat diyebilir miyiz size? Bu tarikat Türk devletinin çıkarlarına uygun mudur değil midir? Politik görüşleriniz neler? Amacınız nedir? Bakırköy’de belediyeye aday çıkaracak mısınız? Kaç il ve ilçede örgütlenmeniz var? İlginiz için teşekkür ederiz.

6 Beğeni

Nasıl yapıyorsunuz hocam bunu? @galeme

Çıktısı olmayan emoci felan mı atıyorsunuz?

2 Beğeni

Böyle?

2 Beğeni

oha

İşte böyle cevaplar yazılmasın diye var bu 20 karakter sınırı :slight_smile: . Şimdi uslu uslu 20 karakter ile mesajlar yazın ki gece gece kod yazıp bu durumu düzeltmek için sabahlamayayım :stuck_out_tongue:

10 Beğeni

Mantıklı! Forum çöplüğe döner yoksa.

1 Beğeni

Forum yöneticileri, parti kurun oy verelim. Saçma sapan bir mesajla olaya dahil olup anne nasihati verip gitmişler. :clap: :clap: :clap:

3 Beğeni

Bunu yazan forum yöneticisi daha ne istiyonuz :smiley:

3 Beğeni

Yasaklı tekniği kullanmış. :hushed::hushed:

3 Beğeni

Şaka bir tarafa ben sadece sistemi kuran kullanıcı olduğum için admin görünüyorum. Teknik müdahaleler dışında böyle şeylere karar veren kişi değilim. O taraf için @magicalbronze ve @darlyopus 'a sormak gerekiyor.

Fakat okuyucu olarak şahsi düşüncem resimdeki gibi görüntülerin forumda olmasını istemem. Zaten bir çok kullanıcı parantez içinde 20 karakter sınırı diye not düşüp bir şekilde atlatıyor. Bu konuda şimdiye kadar bir müdahale de olmadı.

forum

6 Beğeni