Youtube Caddesi

Bu kanalı bende takip ediyorum. Film eleştirileri çok güldürüyor.

1 Beğeni

WW84’ü izlemiş gibi oldum bu parodi ile. İnanılmaz kötü bir film olmuş. Video’yu izlemeden bile filmin ne kadar saçma ve kötü olduğunu herkes anlar.

Ayrıca bu kanal ilk başlarda çok çok iyiydi. Bir ara ortalıkta yoktular ama geri dönmüşler. Çok iyiler gerçekten.

2 Beğeni

Gain’den Türkçe altyazılı izlenebiliyor. Gain’den paylaşım yapamadığım için Youtube’dan ekledim.

3 Beğeni

İğne ucu kadar tanıdık gelmedi. :roll_eyes:

1 Beğeni

Youtube da SLIFZANIA adında interaktif ilerlenen fantastik bir oyuna denk geldim. A ve ya B seçeneğini seçerek adadan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Seslendirme olarak hoşuma gitmese de yerli yapım, gayet başarılı buldum. :slight_smile:

https://youtube.com/c/MythologyFictionExplained

Mitolojik karakterler ve masallardan oluşan bir kanal. Ben oldukça beğendim. Özellikle şununla başlayabilirsiniz.

1 Beğeni

İlk defa Tolkien’in röportajını dinledim.

3 Beğeni

Mevsime uygun bir şarkı paylaşayım. Şarkı bağımlılık yaptı. :grinning: Bu arada kanalı bilmeyen varsa efsane kanaldır.

3 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Efsanevi Yeşilçam Sahneleri

Aslında bunlar için çok gölgede kalmış bir başlık var. :slight_smile:

2 Beğeni

Queen’s Gambit dizisindeki final maçının analizi, diziyi izlemediyseniz spoiler olacaktır. Kanalda diğer maçların da analizi yapılmış ama en çok bunu merak ediyordum. Bu arada dizideki maçları G.Kasparov tasarlamış.

1 Beğeni
1 Beğeni

Doğu Perinçek mi o. :slight_smile:

4 Beğeni

Bu adam bir de kitap yazmıştı diye hatırlıyorum.

1 Beğeni

Videonun sonuna doğru elinde bir kitap - kitapçık var. “Kıyamet” yazıyor, o olabilir.

2 Beğeni

:slight_smile:

2 Beğeni

Mehdi Telepati’nin Kıyamet isimli kitabı. Yakın zamanda Nadirkitap’ta 2-3 tane satılıyordu. Az önce kontrol ettim ve hiç kalmamış. Mehdi’ye inananlar artmış. :slight_smile:

https://www.nadirkitap.com/kiyamet-selehattin-yuksel-mehdi-telepati-kitap11429630.html

2 Beğeni
4 Beğeni