Yüzüklerin Efendisi’ni Okuyacaklar Cemiyeti 📖

Teşekkür ederim :slightly_smiling_face: Hobbit’i iki yıl önce okumuştum. Karantina döneminde yaptığım en iyi şey Lotr serisini okuyup tüm filmleri izlemekti. Çok güzel bir süreçti benim için. Seriyle ilgili yorumumu da şurada belirtmiştim. :mage:

5 Beğeni

Ben biraz daha hızlanayım, yorumunuzu 2. defa okuduktan sonra hızlanmamak elde değil. :grin:

4 Beğeni

Gerçekten doyamadım ben bu seriye. Bitirdiğim günden beri sürekli müziklerini dinler oldum. Hakkında yazılanları okuyorum, sahnelerini açıp izliyorum. Hem kitapları hem filmleri beni benden aldı diyebilirim. Size de iyi okumalar dilerim. :blush:

5 Beğeni

Teşekkür ederim, umarım bana da öyle olur. :blush:

1 Beğeni

Bilmiyordum. :grin: Pdf olarak okuduğum için farketmemişim 14+1 olduğunu. :woman_shrugging:
Düzenleme: @SJack ben ne izledim ne de okudum.Açıkcası doğruyu söylemek gerekirse, “Yüzüklerin efendisi” kitabı veya filmini bu forumda öğrendim ben. :grin:

5 Beğeni

Seriyi okumayanı anlarım da izlemeyeni var mı acaba bu forumda? :smiley:

8 Beğeni

Sağlam göz lazım, kolay gelsin :smile:

3 Beğeni

Hiç izleyeyim demiyor musunuz? :smiley: :smiley: Neymiş ne değilmiş diye.

3 Beğeni

Hayır maalesef. Hiç merak etmedim bugüne kadar. :woman_shrugging: İsmini de ilk kez burada duydum.Ne kadar da cahilim :roll_eyes:

1 Beğeni

Peki gelin beraber izleyelim desem? :smiley: Netflix’iniz varsa tabii.

3 Beğeni

Netflixim yok ama vakit bulursam internetten izleyeceğim mutlaka. :grin:

3 Beğeni

Çok bekletmeyin bence. :smiley:

3 Beğeni

3’ünü de aynı anda izlemiştim tatilde.Unutamadığım anılardan birisi.

5 Beğeni

Fantastik Canavarlar filminden sonra izleyeceğim mutlaka. :smile:

4 Beğeni

Keşke ben de aynı şeyi yaşayabilseydim. Şu an hiç izlememiş olmak ve günün yarısını Lotr serisine feda etmek vardı.

7 Beğeni

Filmlerini defalarca izlemiş replikleri hafızasına yer etmiş biri olarak daha önce filmi izlememiş olanları kıskandığımı itiraf etmeliyim.Kendimi en azından daha kitabını okumadın diye avutuyorum.:grin:

5 Beğeni

Ben filmlerini izlemedim hâlâ. Hatta bir arkadaşım yüzyılın en iyi filmleri diye övdüğü halde. :grin: Önce kitap. :slight_smile:

6 Beğeni

Bayağı okuyan var. Yakında bu cemiyet dağılır :buyucu:

Ya da dağılmaz. Yüzüklerin Efendisi Okumuşlar Cemiyeti olarak değişir :joy: İsmi değişirse beni de alın listeye :slight_smile:

5 Beğeni

:wave: Ben burdayım. Ben o hatayı bir kere Harry Potter’da yaptım, Yüzüklerin Efendisi’nde tekrarlamaya niyetli değilim :joy: Televizyonda gördüğümde kanal değiştirmiş, bir tek spoiler bile almadan buraya kadar gelmişim, gidip filmi mi izleyeceğim? :sweat_smile:

4 Beğeni

İzledim ama kitap ile film maalesef aynı zevki vermiyor.

5 Beğeni