1000Kitap

Liseli değil lise mezunu. 32 yaşında herif, senin 2 katın sanırım.

2 Beğeni

Mesajlaşma kısmında sadece takip ettiklerim seçeneğini seçerek, bu tiplerin mesajlarından kurtulabilirsiniz.

3 Beğeni

@isos81 Valla umrumda değil, engelle butonu var :v: :joy:

Hm teşekkürler, hemen ayarlayayım :slight_smile: Neni daha çok anasayfama düşenler rahatsız ediyor, ona da çözüm vardı ama o da işe yaramıyor.

Benim anasayfama takip etmediğim kişiler çıkmıyor. Sadece keşfete tıklarsam bu kişileri görüyorum, ona da tıklamıyorum zaten.

1 Beğeni

Bana neden geliyor ki, takip ettiklerimin takip ettiklerinin takip ettikleri galiba, onlardan geliyor olsa gerek.

1 Beğeni

Daha önce yazmıştım, profili kitap olmayanları gizle diye bir seçenek var. Bu herif gibi 0 kitap olanları göstermiyor onu aktif edince. Ona da bir bak istersen.

1 Beğeni

Ben engelliyorum veya sessize alıyorum. :woman_facepalming:

1 Beğeni

Yazar, kitap, konu başlıkları vs. takip edince onlarla ilgili inceleme, alıntı gibi şeyler anasayfaya düşüyor. Özellikle popüler olanları takip edince saçma sapan şeylerin çıkma ihtimali artıyor.
Ben de ilk kullandığım zamanlar pek çok yazarı ve kitabı takip etmiştim.
Baktım kitapla ilgili olsa bile saçma sapan yazılar çıkıp duruyor, sadece ve sadece buradaki üyeleri takip edip geri kalan her şeyi çıkardım. Ancak öyle rahatlıyor anasayfa. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

1402 kişiyi kör etmiş…

3 Beğeni

Ben de ayarlamıştım öyle ama takip ettiklerimin takip ettiklerinin takip ettikleri olunca saçma yerlere gidiyor.
@ilydious ben yazarları takip etmiyorum ama arada sahiden güzel incelemeler yapan birileri olunca nadiren takip ediyorum, ama onların takip ettikleri kişilerin de yoeumları çıkıyor anasayfada.
Ama hesabı nerden bulup takip atıyorlar bilemiyorum.
@agape kör etmiş olsa takip atmazlardı :expressionless: ama en az 10,198 kişiyi kör etmiş (taki ettiklerinden takipçileri çıkarırsak) :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

O takip ettiğiniz kişiler diğer takip ettikleri kişilere yorum yaptıklarında ya da onlardan bir şeyler paylaştıklarında sizde görünüyor olmalı. Belki takipçi ve beğeni için biribirilerini paylaşıyor olabilirler. O yüzden düşüyordur diye tahmin ediyorum. :thinking:

1 Beğeni

Muhtemelen öyledir, çünkü takip x kişisi şu yorumu beğendi yazınca geliyor.
@Howl nasıl ya :joy:

1 Beğeni

Ben görüp ibret almak için hiç kimseyi engellemiyorum. Diyorum ki hayır, daha kötüsüyle karşılaşamam, ama yanılıyorum her seferinde. Bu “Nail” isimli şahıs da sitedeki en kötü 10 üye listesine kafadan oynar.

1 Beğeni

Beni nerden buldun?Ya sabırrr.

4 Beğeni

Herif kafayı takmış, rıhtımın bütün kızlarını taciz ediyor.

7 Beğeni

Şimdi takipçilerime baktım. :woman_facepalming:

3 Beğeni

Resmen bizi taciz ediyor ciddi ciddi.

1 Beğeni

Ben engelledim. :expressionless:

Ben de engelledim,burasının arkadaşlık sitesi olmadığını anlasın artık beyfendi.

2 Beğeni

Bir de “inceleme” bile yapmış :grimacing: Kitaba yazık.

6 Beğeni