1000Kitap

Bu adam silahlı güvenlik değil miydi ya? Mavi kıyafet ne ayak, doktor mu oldu?

4 Beğeni

Sırf kızları değil erkekleri de ekliyor. Beni de nereden bulduysa eklemiş. Henüz engellemedim ama yakındır herhalde.

Not: Ben de engelledim.

2 Beğeni

Pardon adam sözlü taciz mi yapıyor? Yoksa sadece takip isteği mi gönderiyor?

Satranc

Dünya satranç sampiyonası için gemi ile Arjantine giden gemi ünlüler iLe doLuydu.
Stefano zweig 1881-1942 20 ekim 1881 viyana dogdu uc buyuk usta kendi hayatının şiirini yazanlar kendiyle savaşanlar buyuk ses getirdi

Efsane bir inceleme olmuş.

9 Beğeni

Ne zamandır erteliyordum, en kısa sürede başlamalıyım gibi gözüküyor :sweat_smile:

Takip atması bile yeterli, o söz ortasındaki "L"ler kör etti, iletilerden bahsetmiyorum bile. Niyeti you tube kanalının reklamını falan yapmak mı, takipçi toplamak mı ne bilemeyeceğim, iyi ki.

7 Beğeni

Ben “L” harfini büyük yazdığını hiç fark etmemişim.

Aslında güzel site ancak bazen böyle kişiler çıkabiliyor. Ben faydalı pek çok kitap yorumu da gördüm sitede.

1 Beğeni

Kullanımı da da goodreads’ten daha kolay bence, arayüzü de çok iyi, ama site bayağı yanlış anlaşılmış, bir çok açıdan.

1 Beğeni

Ortak takipçiniz var, muhtelen oradan sizi buldu. Sizden de diğer Rıhtım’ın kadın üyelerine ulaştı. Bot gibi sürekli birilerini takip ediyor galiba.

Şimdi baktım beni de takip ediyormuş. Asıl merak ettiğim 1000kitap uygulaması bunun @Admin nickini almasına nasıl göz yumduğu.

5 Beğeni

@_Ged oralardaysan Will Wight’ın Cradle serisini (Goodreads listesi) ekleyebilir misin listeye? :slight_smile:

Bura 1000k dostum! Kendi çöplüğünde ötsen iyi olur :smiley:

Benim çöplüğüm neresi?

:wink:

Goodreads’te halihazırda olan bir seriyi tekrar GR’a ekletmek istemem biraz saçma olmaz mıydı sence de?

Cradle serisini (Goodreads listesi 4) ekleyebilir misin listeye?

Ben bu cümleden seriyi Goodreads listene ekleyebilir misin diye anladım.
Goodreads de de hesabım yok. Orada ne var ne yok bilmiyorum sadece burayı takip ediyorum, pardon. :call_me_hand:

1 Beğeni

Gerçekten kullanışlı bir site mi burası? Goodreads’i kullanamayıp bırakmıştım. Burada da çok acayip tiplere denk geliyorum ama okuduklarımı listelemeye ihtiyacım var.

Ben de ön yargılıydım ama çok kullanışlı bir ara yüzü var gerçekten. Bir şeyler paylaşırken keyif alıyorum. Onun haricinde 1-2 önlemle gereksiz kişilerden uzak durabiliyorsunuz. Forumdan da çok üyesi var. GR ve 1000K kullanan birisi olarak tavsiye ediyorum açıkçası.

Eğer kimseyle etkileşime girmek istemiyor, kim ne okudu bilmek istemiyorsanız, amacınız sadece liste tutmak ise Librarything.com’u kullanabilirsiniz. Puanlama, etiketleme gibi özellikleri ile çok kullanışlı, bir göz atın isterseniz.

1 Beğeni

Librarything’i bilmiyordum, bir inceleyeceğim teşekkürler. :slight_smile:

Boş bir zamanımda 1000k hesabı da açarım muhtemelen, fena görünmüyor.

Hesabı açtıktan sonra bazı ayarlar yapmak lazım. Anasayfaya saçma iletilerin düşmemesi için konu, yazar ve kitap takip etmemek gerekiyor. Sadece takip ettiğiniz kişilerin paylaşımları olursa ve onları da özenli seçmişseniz (Rıhtım üyesi olması gibi) anasayfanız o kadar iyi olur. Arasıra Keşfet’e de bakarım derseniz o zaman ileti kitap filtresini açık hale getirip kitapla alakası olmayan kişiler uzak durabilirsiniz. Bol bol engelleyerek derin temizlik yapılabilir. Ben bazen keşfete girip birilerini engelleyip çıkıyorum. Hoşuma gidiyor. :slight_smile:

5 Beğeni

Benim de aklıma o geldi. Admin ve benzeri kelimelerin alınamaması lazım. Siteyi yapanların aklına gelmiş olmalı bu.

1000k için infolarına “Kayıprıhtım üyesi” diye yazanlar silsinler bence bu yazılarını,bir de buraya uğramasın Nail :slightly_smiling_face:

Nasıl olsa bu başlığa üyeliklerinizin linkini atıyorsunuz.İyi bir amaç - kötü bir sonuç durumu oluşabilir.

1 Beğeni