1000Kitap

Okuduğum ve okuyacağım kitapları kaydetmek için kullanıyorum. Onun haricinde ne yorum okurum ne yorum yazarım ne de alıntı yazarım. Bence kullanışlı bir site.
Okuduğum kitabı barkodunu taratarak ekleyebiliyorum.
Eksik baskı olduğunda bildirebiliyorsunuz ve hemen ekliyorlar.

Bu bilgilendirici muazzam kitap sohbetinden mahrum kalmayın istedim arkadaşlar…

8 Beğeni

Hay da suçlu hissettim kendimi :sweat_smile:

Nail’e kayıprıhtım etkileşim ödülü verilsin. Adam hepimizin gözdesi oldu valla. :joy::sweat_smile: Hatta 1000k Nail diye başlık açılsın.

Adamın takiplerini,beğenilerini silen 1000k sana da yazıklar olsun!

8 Beğeni

Adam imla kuraklarına tepki olarak doğmuş. Gözlerim kanadı. Neyse ben de dayanamadım, engelleyeceğim şimdi. İstek atıp duruyor sürekli.

Neredeyse 2 yıldır binkitapı kullanıyorum ve tek tük eklemediğim kitaplar hala çıkıyor :tired_face: Yendim sanıp ayağa kalkan bölüm sonu bossu gibi.

5 Beğeni

Hedefi de her gün 1000 kişiyi kör etmek galiba. :unamused:

9 Beğeni

Günü takip göndermekle geçiyor. :unamused:

3 Beğeni

Heyecanla üye olup hezeyanla terki diyar eylediğim, “ama bence Kafka şişirilmiş” yorumunu okuduktan sonra psikolog arayışına girdiğim bir mecra. Rıhtım’ın kıymetini biliyorum, geç buldum gerçi :slight_smile:

3 Beğeni

Bu başlığın bir yerinde kesinlikle “ama bence Kafka şişirilmiş” yorumu vardır :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Nail bugün ne yaptı acaba :thinking:

5 Beğeni

Meşhur olmuş haberi yok :smiley:

3 Beğeni

Flaş! NaiL, hakkında merak edilenleri cevapladı!

Ben ikna oldum. :thinking:

2 Beğeni

Dedi, bir ton yazım hatası yapan adam. Ona ince ayrıntı nasıl olur, birinin söylemesi lazım. :grinning_face_with_smiling_eyes:

7 Beğeni

Evet, L yazınca her şey kusursuz oluyor.

3 Beğeni

Kalemle yazarken de L diye yazıyormuş. Ne iş yapıyor acaba?

Silahlı Güvenlikmiş :sweat_smile:

1 Beğeni

Burası dedikodu konusu olmuş sanki. :joy: Neyse günlük NaiL dozumuzu da aldık.

12 Beğeni

Senelerdir girmiyorum 1000kitap hesabıma, sayenizde ben de NaiL reisten nasipLeniyorum. :grin: Teşekkürler forum.:+1::grin:

4 Beğeni

https://1000kitap.com/timetravel21

Ben de paylaşayım dedim hesabımı. :grin:

3 Beğeni