2022 Dünya Kupası

A grubunda Hollanda ve Senegal üst tura çıktı. Sıra B grubunda. B grubunda hesaplar karışık. İran-ABD maçı kritik

B grubunda üst tura hangi takımlar çıkar?
  • İngiltere
  • İran
  • ABD
  • Galler

0 oylayanlar

:nerd_face:

1 Beğeni

İngiltere ve ABD çıktı gruptan. İran uğraştı ama golü bulamadı

Son 16’da ilk eşleşmeler
Hollanda-ABD
Senegal-İngiltere

Amarıga Soros’un desteğiyle kazandı. Fifa içindeki yahudi lobisi çok baskın. Bugün oynanan büyük oyunu tüm dünya gördü.

EA Brezilya - Arjantin finali ile Arjantin demişti.

Ben de bu akşamın verileri ile kendi tahminlerimde 1-2 düzenleme yaptım. :slight_smile:

1 Beğeni

Bugün Arjantin için kritik gün. Polonya’yı yenerse grupta 1. olacak. Yenilirse gruptan çıkamıyor. Beraberlikte ise 2. bitirme ihtimali var.
Arjantin 2. bitirirse son 16’da D grubunu büyük ihtimalle lider bitirecek olan Fransa ile karşılaşacak :grimacing:

Tahminim
Polonya-Arjantin maçı berabere biter, Meksika S. Arabistan’ı yener, Polonya 1. olur, Arjantin de averajla 2. olur ve son 16’da Fransa ile eşleşir

C grubunda üst tura hangi takımlar çıkar?
  • Polonya :poland:
  • Arjantin :argentina:
  • S. Arabistan :saudi_arabia:
  • Meksika :mexico:

0 oylayanlar

1 Beğeni

Polonya Arjantin maçında ben Arjantin galibiyeti olur diye tahmin ediyorum.

Tunus Fransa için Tunus’un beraberlik şansı bile yok.

Avustralya Danimarka bence Danimarka bir iki adım önde ama maç üç sonuca da açık gibi geliyor bana.

Suudi Arabistan Meksika karşılaşmasında bir sürpriz olacağını zannetmiyorum. Meksika kazanır.

C grubunda benim tahminim Arjantin ve genel averajla Meksika son 16’ya kalır.

1 Beğeni

2 Beğeni

Messi bu maç iyi oynuyor epey. Acunya birkaç pozisyon hiç etti ama alır bu maçı Arjantin.

Edit: Arcantin, dünyaları kaçırdın be kardesim. Yeter yani.

Edit:2 Abi şaka mı bu ya? Maç tek kale, ama atamıyor adamlar.

1 Beğeni

Bu dünya kupası için cok talihsiz bir tahmin olmuş :blush:

2 Beğeni

Bu Lehistan kadar ballı bir ülke olamaz. Üç maçta da beş para etmez futbol oynayıp üst tura çıktılar.

1 Beğeni

Bu futbol ile zaten Fransa karşısında pek şansları yok gibi.

Bugünkü maçlar son ana kadar çok heyecanlıydı. Arjantin-Avustralya galibi Hollanda-ABD galibi ile

Hollanda-Arjantin
İngiltere-Fransa çeyrek finallerine doğru ilerliyoruz

1 Beğeni

İlk mesajlardan bu yana okursanoz çoğu tahminim tutmuyor. :slight_smile:

Hiç bir tahmin tutmuyor. O dehigde bir ton küçük umuda yazık oldu :frowning:

2 Beğeni

E grubunda Almanya’nın çıkması için galibiyet gerekli. İspanya çok büyük ihtimalle çıktı. Almanya’nın Kosta Rika’yı yenip İspanya’yla birlikte çıkacağını düşünüyorum.

F grubunda Kanada’nın şansı kalmamıştı. Diğer 3 takımın da çıkmak için şansı var. Tahminim Fas Kanada’yı yener, Hırvatistan-Belçika berabere biter, Fas 1., Hırvatistan 2. olur

E grubundan hangi takımlar üst tura çıkar?
  • İspanya :es:
  • Japonya :jp:
  • Kosta Rika :costa_rica:
  • Almanya :de:

0 oylayanlar

F grubundan hangi takımlar üst tura çıkar?
  • Hırvatistan :croatia:
  • Fas :morocco:
  • Belçika :belgium:

0 oylayanlar

1 Beğeni

Ben İspanya Almanya son 16 diye tahmin ediyorum ama ben böyle yazdım diye Japonya ve Kosta Rika kazanıp gruptan çıkarsa şaşırmam. :slight_smile:

Belçıka hakkında basında çıkan haberler doğruysa Belçıkalı oyuncuların bir arada aynı sahada bulunmaları başlı başına bir süpriz. :slight_smile:

Atiba yola devam edemiyor, Sais devam etsin bari. Hırvatistan ve Fas maçlarını kazanarak son 16’ya kalırlar.

1 Beğeni

Sonunda isabetli bir tahmin :grin:

Akşam seansında fena şeyler oluyor…

Şu an aynen böyle oluyor :smiley: Çok acayip bir akşam yaşıyoruz

1 Beğeni