Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Yuh!
Neyse bu kitabın gecikmesi muhtemelen matbaadan kaynaklı. Siparişe açıldığı ilk günden bir gecikme yaşanma sinyali verdi aslında bu kitap.

Bir an İptal mi etsem acaba diye düşündüm ama " acil okunmalı " kitabı yok, siparişim de olan kitapların hepsi ithakinin yeni çıkan kitapları.

İlk nokta da sepete ek yapılıyor mu, bilgisi olan var mı? Bu ayın 12’sinde çıkacak " Şe7t4n" “Teftiş” kitaplarını da ekleyeyim siparişe…

3 Beğeni

Ek yapılır mı bilmiyorum ama. Muhtemelen iki parça gönderecekler size. Daha önce yaşamıştım parçalı gönderim yaptılar.

2 Beğeni

Ben birkaç gün önce aradım. Gökteki Çakıl Taşı ve diğer kitapları bekliyorum. Parçalı gönderim yapmıyoruz, hepsi tamamlanınca göndereceğiz dediler. Bugün kontrol ettiğimde yarın çıkacak kitaplar da temin edildi olarak görünüyor.

2 Beğeni

İlk nokta parçalı gönderim yapıyorsa, beklemeyiz o zaman ek yapmaya gerek yok

@AryaPond Cumartesiye kadar bekleyeyim o zaman olmazsa ek sipariş için e-posta ile bilgi alırım.

2 Beğeni

İlknokta siparişlerim kargoya verildi ama kargo takip numarası belirtmemişler. Ne şekilde öğrenebilirim. Ya da ne zaman belirtiler, bilgisi olan var mı?

2 Beğeni

Kitapyurdu temin edilen kitabı en geç saat kaçta sevk ediyor? Akşam saatlerinde sevk edildi yazısını görebilir miyim? (Göreyim lütfen yoksa pazartesiye kalacak)

Arayın sorun günlerce teminde kalabilir hata oluyor bazen

Ertesi günün mesai saatinin sonuna doğru genellikle kargoya verilmiş oluyor.

Benim bugün Günler Haritası dahil kargoya verildi görünüyor. Ama Günler Haritasına girince 19 Nisan görünüyor ön sipariş.

1 Beğeni

Ben siparişimde durum bu. Durum açıklamasından pek bir şey anlaşılmıyor. Temin / işleme alında hazırlanıyor :slight_smile: her 3 durumu bir arada yapıyorlarsa artık :slight_smile:

2 Beğeni

Benim de tüm ürünlerim kargoya verildi ( Günler Haritası siparişimde yok). Normalde bugün elimde olmaları gerekiyor ama bu sefer de kargo problemi çıktı. Yoğunluktan dolayı kargo çıkışını yapamamış. :woman_facepalming:t2:

1 Beğeni

Şimdi benimki de değişti tekrar. Günler Haritasında sizinkiyle aynı durum. Gerisi kısmi gönderim yapıldı oldu.

1 Beğeni

Demek ki parçalı gönderim yapıyorlar. Çıkan kitapları gönderecekler.

1 Beğeni

Şu zamana kadar hep İdefix’ten alışveriş yapmıştım ve bir kargo yanlışlığı dışında bana hiçbir sorun çıkarmamıştı. Ama yaklaşık 6 aydır internetten kitap almadım ve Rıhtım’da İdefix hakkında yazılanlardan sonra korktum biraz. Kidega’dan almayı düşündüm ama bu siteyi de daha önce hiç denemedim. Yüklü bir alışveriş olacağı için bayağı kararsızım :confused:

Dediğim gibi İdefix bana sorun çıkarmazdı pek. Ama sanırım bu seferlik Kidega’yı deneyeceğim.

Kitapların gelmesi çok gecikecek diye Günler haritasının iptali için yarım saat önce e-posta göndermiştim. İptal etmişler. 12’sinde çıkacak İthaki kitaplarıyla birlikte yeniden sipariş edeceğim.

3 Beğeni

On ikisinde yeni kitaplar mı çıkıyor? Ben daha ötekilerini de alamadım. :cry::sob::cry::sob: Çıkacakları da alamam sanırım. İpin ucu kaçtı… Yarısını da unuturum. :joy:

2 Beğeni

İpin ucu hep kaçıyor,:slight_smile:

Beni asıl kızdıran devam etmesi uzayan seri kitaplar oluyor.

Bu siparişte test sürüşü olarak Tüm Sistemler Çöktü kitabını aldım ama yeni başlayan serileri almıyorum bir süredir. O konuda kafam rahat.

1 Beğeni

Emaaan. Kalan sağlar bizimdir bu saatten sonra. :sweat_smile:

1 Beğeni

Perşembe günü Kidega’dan 10 adet kitap aldım. 8’i dün tedarik edilmişti fakat bugün bakınca tüm kitapların tedarik sürecinde olduğunu gördüm. Aynı durumla karşılaşan oldu mu acaba?