Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Arayın sorun günlerce teminde kalabilir hata oluyor bazen

(Hüseyin gök) #564

Ertesi günün mesai saatinin sonuna doğru genellikle kargoya verilmiş oluyor.

(Erdal) #565

Benim bugün Günler Haritası dahil kargoya verildi görünüyor. Ama Günler Haritasına girince 19 Nisan görünüyor ön sipariş.

Ben siparişimde durum bu. Durum açıklamasından pek bir şey anlaşılmıyor. Temin / işleme alında hazırlanıyor :slight_smile: her 3 durumu bir arada yapıyorlarsa artık :slight_smile:

Benim de tüm ürünlerim kargoya verildi ( Günler Haritası siparişimde yok). Normalde bugün elimde olmaları gerekiyor ama bu sefer de kargo problemi çıktı. Yoğunluktan dolayı kargo çıkışını yapamamış. :woman_facepalming:t2:

(Erdal) #569

Şimdi benimki de değişti tekrar. Günler Haritasında sizinkiyle aynı durum. Gerisi kısmi gönderim yapıldı oldu.

Demek ki parçalı gönderim yapıyorlar. Çıkan kitapları gönderecekler.

(andreia) #571

Şu zamana kadar hep İdefix’ten alışveriş yapmıştım ve bir kargo yanlışlığı dışında bana hiçbir sorun çıkarmamıştı. Ama yaklaşık 6 aydır internetten kitap almadım ve Rıhtım’da İdefix hakkında yazılanlardan sonra korktum biraz. Kidega’dan almayı düşündüm ama bu siteyi de daha önce hiç denemedim. Yüklü bir alışveriş olacağı için bayağı kararsızım :confused:

(fatih çetin) #572

İdefix için çekinceniz varsa Babil’i veya dediğiniz gibi Kidega’yı öneririm.

(andreia) #573

Dediğim gibi İdefix bana sorun çıkarmazdı pek. Ama sanırım bu seferlik Kidega’yı deneyeceğim.

Kitapların gelmesi çok gecikecek diye Günler haritasının iptali için yarım saat önce e-posta göndermiştim. İptal etmişler. 12’sinde çıkacak İthaki kitaplarıyla birlikte yeniden sipariş edeceğim.

(Hiçliğin bekçisi…) #575

On ikisinde yeni kitaplar mı çıkıyor? Ben daha ötekilerini de alamadım. :cry::sob::cry::sob: Çıkacakları da alamam sanırım. İpin ucu kaçtı… Yarısını da unuturum. :joy:

İpin ucu hep kaçıyor,:slight_smile:

Beni asıl kızdıran devam etmesi uzayan seri kitaplar oluyor.

Bu siparişte test sürüşü olarak Tüm Sistemler Çöktü kitabını aldım ama yeni başlayan serileri almıyorum bir süredir. O konuda kafam rahat.

(Hiçliğin bekçisi…) #577

Emaaan. Kalan sağlar bizimdir bu saatten sonra. :sweat_smile:

(Ahmet Boyraz) #578

Perşembe günü Kidega’dan 10 adet kitap aldım. 8’i dün tedarik edilmişti fakat bugün bakınca tüm kitapların tedarik sürecinde olduğunu gördüm. Aynı durumla karşılaşan oldu mu acaba?

Benim siparişte dün sabah temin gözüküyordu, geceden sonra tüm kitaplar tedarik sürecine döndü.

(Ahmet Boyraz) #580

Mail atsak mı acaba?

Benim içlerinde acil okumam gereken bir kitap olmadığı için bekleyeceğim ama sizin için acil okumayı istediğiniz kitap varsa süreci hızlandırmak için arayın isterseniz.

(Ahmet Boyraz) #582

Pazartesi her şey netleşir sanırım. Beklemedeyim bende. :slight_smile:

(Ahmet Boyraz) #583

Alper Bey, sizin siparişinizde herhangi bir gelişme var mı? Tüm Sistemler Çöktü hariç diğer tüm kitaplarım temin edildi. Kidega daima bunu mu yapıyor acaba? :thinking: Yarın da tedarik edilmezse o kitabın iptalini isteyeceğim büyük ihtimalle.