Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Bende Eganba’dan almıştım. Maille bugün temin edilecek diye bilgi verip, siparişi böldüler. Bugün temin olursa verirler onu da sanırım.

1 Beğeni

Aynı şekilde ben de beklemedeyim Taht Oyunları için.

Kitapyurdu veriyor bugün kargoya. Sevk için hazırlanıyor dendi.

2 Beğeni

Bayramlar tatiller güzel ama kargonun 10 gün ötelenmesi, yetişecek mi yetişmeyecek mi stresi kötü.

Eganba’dan almıştım Taht Oyunları resimli baskıyı. Bugün iptal ettim, Kitapyurdu’ndan aldım öğleyin. Kargoya verilmiş bile.

Kargo geldiğinde kitaptan birkaç fotoğraf atmanız mümkün mü?

Dune serisinin ilk kitabını okumuştum baya beğendim devam ediyim dedim girdim d&r a 2 3 ve 4. kitaplarını sipariş ettim. Aradan 1 hafta geçti arıyorum tedarik süreci vs. geçiştiriliyorum. Sonra kargom geldi her neyse 2.kitap yok. Aradım, tedarik edemedik kusara bakmayın dediler. Bu konular insanı yoruyor işte. Seri alıyorsun eksik bi de 2. Kitap eksik az koşturmadım sonra bulcam diye.

Boşa iptal etmişsiniz yalnız. Bende Eganba’dan almıştım kargoya verdiler.

@Erdal_01 verdiler mi kargoya? Bazen sevk deyip sonraki güne bekletiyorlar.

1 Beğeni

Verildi kargoya, yarın elimde inşallah :smirk:

2 Beğeni

@SJack Atarım tabii ki.

@Ufuk Sabahleyin sorduğumda tam bir yanıt veremediler kargo hakkında o yüzden iptal ettim.

2 Beğeni

Bayramdan önce Taht Oyunları elime geçsin diye acil olarak BKM’den sipariş etmiştim. Yarın kargo verdiğim adrese gelecek ama ben bayram nedeniyle sabah erkenden şehir değiştiriyorum. Birkaç saatle kaçırdım iyi mi. :smile: Şimdi kitabı incelemek için ekstradan bi 10 gün bekle dur.

1 Beğeni

D&R Taht Oyunlarının faturasını kesti. Sanırım yarın kargoya verir, cumarteside gelir diye ümit ediyorum.

Ben de kontrol edeyim hemen. :smiley:

Güncelleme: Evet bende de faturası kesilmiş.

1 Beğeni

Obaaa idefixde kesmiş. Umarım yarına gelir. :wink:

Kitapyurdunda da temin edildi olarak görünüyor.

D&R Taht Oyunlarını gece vaktinde paketlemiş bugün de kargoya verir gibi. Ne zaman geleceği ise meçhul.

D&R Az önce mesaj çekti. Kitabın tahmini teslim tarihi 10.06.2019. :frowning: :frowning: :frowning:

Kitapyurdundan dün sipariş verdim. Bugün kargoya verdiler. Siz de şansınızı deneyin dilerseniz.

Kargoya verilmiş bile kitap. 10 gün sonra elime geçecek.

Hepsiexpress ile göndermiyorlar mı? Onlar pazar günü bile çalışıyor aslında.