Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Yurtiçi Kargo ile gönderdiler sanırım.

Bende idefixden sipariş vermiştim. Benim içinde 10 haziran yazıyor. İzmitte oturuyorum ve kargo firması evimin önünde. Yarın öğleye kadar gelmezse gider sorarım.

1 Beğeni

Taht Oyunları-Resimli özel baskıları sanırım incelemeleri için instagram kullanıcılarına göndermişler :roll_eyes: Bize de bir kutu gönderseler ne güzel olurdu :grin:

Yurtiçi kargo garanti olması için teslimata ilk mesai gününü yazıyor. Ancak Cumartesi öğlene kadar dağıtın yapıyorlar. Her gün kargo dağıtımı olan bir yerde yaşıyorsanız yarın gelir kitabınız. Hatta bazı kargo firmalatı pazartesi de çalışacak bildiğim kadarıyla.

2 Beğeni

Umarım dediğiniz gibidir. :slight_smile:

Ben Cumartesi evde olduğum ve kitapları eşimden önce açmak istediğim için aynı gün kargo olanları Cuma sipariş ederim genelde. Tüm firmalar burada Cumartesi getiriyor kargoyu. Muhtemelen sizde alırsınız :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

D&R Metroyu sabah paketledi ama vermedi kargoya. Bayram sonrasına kaldı :slight_smile:

Taht Oyunları yarın gelir. Benimde 10’u gösteriyor ama cumartesi getiriyorlar. Gelmese bile 4’e kadar şubeye gidip alınabilir.

Beni umutlandırıyorsunuz. Gelmezse yıkım olur benim için ona göre. :smiley: :smiley: 100 tane de bantlı jelatin poşet siparişi verdim o da aynı şekilde Yurtiçi Kargo ve tahmini teslim zamanı 10.06.2019 görünüyor.

bu bayram tatili kaç gün ya… 4 kargo hepsi 10 haziran teslimat…

3 gün diye biliyorum ben.

DR benim de dün akşam aldığım kitabı paketledi ama kargoya vermedi. Şansa pek bulunmayan aslında aklımdan çıkmış bir özel basım buldum. Dr ve İdefix de varmış. Şansımı deneyip DR’den aldım. Gece fatura kestiler, öglen paketlediler ama kargoya vermediler.

Şimdi baktımda bütün kargolar pazartesi çalışıyormuş. Belki yarın kargoya verirlerse pazartesi gelebilir.

Düzenleme: Yanlış hesaplamışım. 3’ü Salıya geliyor sanıyordum değilmiş. Pazartesi çalışmıyorlarmış. Bayram sonuna kaldı :angry:

1 Beğeni

Jelatinli poşeti nereden almıştın link atar mısın?

Kidega taht oyunlarının tahmini çıkış tarihinin yarın olduğunu iddia ediyor. Neyse ki kitapçılarda falan alıp inceleme fırsatımız oldu da :slight_smile:

Canın sağolsun kidega seviyoruz seni bu seferlik böyle olsun bakalım.

1 Beğeni

Arkadaşlar İlknoktadan ilk defa sipariş verdim ama bir kargo takip Numarası görünmüyor sitede.Ben mi göremiyorum yoksa İlknoktada yokmu böyle bir uygulama?

24 saat içinde görünür takip numarası.

1 Beğeni

Teşekkür ederim.(20 karakter)

1 Beğeni

İlknokta bayram alışverişim halen kargolanmadı. Var mi başka kargo bilgisi bekleyen ?

2 Beğeni

Benim siparişim pazartesi kargoya verildi olarak değişmişti, dün gece de takip numarası geldi.

1 Beğeni

Bende pazartesinden beri temin edildi yazıyor. Yoğunlar herhalde. Önceden temin edildikten sonra hemen verirlerdi kargoya.

1 Beğeni