Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

İlknokta bayram alışverişimi hala bekliyorum işleme alındı hazırlanıyor diye gözüküyor :confused:

(Hiçliğin bekçisi…) #696

Anlamazsan bir de öbüründen okursun. :roll_eyes: Geçmiş olsun. Benim de bir kargom var eşim almış bugün bakalım içinden ne çıkacak. :joy:

(Carai an Caldazar!) #697

Siteyle illtişime geçsek geri almazlar mı? 10 dk önce Alien filmini izliyordum. Korku üzerine korku.

Geri iade, değişim istediğini yapabilirsin. Bu siteyle ilgili değil senin tüketici olarak hakkın. İnternetten aldığın her şeyi 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkına sahipsin.

(Carai an Caldazar!) #699

Iyi bakalım gönderelim gitsin. Acaba kitabın elime yanlış ulaşması yayınevinin mi suçu yoksa sitenin mi? Ona göre ortalıkta propaganda yapacağımda.

(Hiçliğin bekçisi…) #700

Ben derim ki insanlık hali. Kapaklar biraz benziyor ve bayram sonrası ciddi yoğunluk olmuştur. Bu tip tatillerden sonra ciddi anlamda yoğunluk olur böyle yerlerde. Bir günlük iş yükünü bir anda 10 günlük iş yüküne çıkartın ve 11. gün de hala gelmeye devam ettiğini düşünün. İşverenler her zamankinden daha hızlı çalışmaları için baskı kuruyorlar. İşler bitsin diye çalışma saatleri uzuyor filan. Bana kalırsa yorgunluk ve yoğunluğun verdiği bir dalgınlık olmuş. :slight_smile:

(Carai an Caldazar!) #701

Ben tüm yıl bu günü bekledim. Bugün TYT sinavı vardı. Sınavdan çıkınca Annem kitabın geldi dedi. Sonra eve gelince karsılaştığım manzara… Ne kadar büyük bir hayal kırıklığına uğradığımı siz düşünün artık.

Şansa bakın ki 3. Kitaptan 2 tane yolamışlar.

(Hiçliğin bekçisi…) #702

Genelde böyle olur ya… Bence hatalı kitabı gönderip doğrusunu talep et. İçine not yaz. Yine de sen bilirsin uğraşmak gerekiyor elbette. Üstelik araya da hafta sonu girdi. Bari ikinci kitaptan iki tane olsaydı. Moral bozucu gerçekten. Bu tip önemsediğim alışverişleri Kidega’dan yapıyorum çünkü sen iade etmeden aradığında genelde hatalı kitabı gönderiyorlar. Üzmüyorlar seni bekletmekle.

İlknokta ile iletişime geçerseniz yardımcı oluyorlar. Daha önce Zaman Çarkı serisini sipariş verdiğimde Yeni Bahar kitabı kutulardan çıkmamıştı. İş yoğunluğu nedeniyle bir süre ilgilenememiştim. Süre geçmiş olmasına rağmen arayıp kitap eksik dediğimde aynı adrese kargolama yapmışlardı.

Kampanya dönemine denk geldiği için karışıklık olmuştur.

(Carai an Caldazar!) #704

Siteye e posta yoluyla iletişime geçtik. Telefona cevap vermediler.

@Agape, @Strenergy tessekürler.

En kısa zamanda çözülür umarım. :slight_smile:

(Hüseyin gök) #706

Ne kampanyaymış arkadaş:)Bir ben katılmadım iyide yapmışım.Bayram zamanı ve geçen hafta toplam 6-7 ayrı kişiden ve siteden sipariş verdim şükür ki hiç bir sıkıntı yaşamadım.:slight_smile:

(Doğan) #707

Kitapyurdu’ndan bayram öncesi Stephen King - O kitabını almıştım. Kitap geldi ancak bazi sayfalarında matbaa hatası yüzünden katlanmalar vardı. Değiştirdiler ancak bu seferde kıtabin somizi yırtık geldi. Bir daha değişim için yolladım. Ancak gelen kitap bu:

Ters basmışlar. Yeminle bezdim😣

(Hiçliğin bekçisi…) #708

Hayret bir şey ya. Ters basmayı nasıl başarmışlar acaba?

(Erdal) #709

Ters ciltleme de olabilir belki. Yanlış yerden birleştirilip :roll_eyes:

(Hiçliğin bekçisi…) #710

Üçüncü defa olunca sinir bozukluğu ama. Tam okuyacak sürekli kargoyla uğraşıyor. :expressionless:

(Buyici) #711

Garip siteden aldığım zaman çarkı 4.cilt 1 hafta sonunda elime ulaşmadı. :slight_smile: Sebebi ise benden önce başkasına satıldığından, o kişiye gönderilmiş. Moralim bozuk. Sahibindende 110tl lik ilan bile satılmış. Site yayınevini aramış ve en yakın 9. yada 10.ayda yeni baskıya girecekmiş. Biraktiracaklar seriyi ya. 70 80tl bandında ciltli satan yada gören duyan insanlık namına bana haber versin. Evet kayıp aranıyor…

(Kadir) #712

100 liraya satarım istersen hocam.:joy: Seriyi tamamlayamadım zaten. Kargo bedava.

Yok daha neler :no_mouth: Geçmiş olsun. Durumu KY’na da bildirin bence. 4.yü iyice kontrol edip yollayın diye. Gerçi onlarda makine gibi hazır cevap veriyor her şeye.

@Kingebu bence o satıldı olayı yalan senin gibi alanların paralarını kullanıp sonra iade ediyor o site.

(Buyici) #714

İş yerindeki arkadaşta öyle dedi ama 50tl neyini kullanacaklar?:thinking:
@Tobizume hemşehri indirimi yap 80e anlaşalım. 9.ayda çıkacak zaten. :slight_smile: