Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

İlknokta sitesinde kargoya verildi diye bir şey yazmıyor mu ? Tamamlandı demesi ne anlama geliyor bilen var mı ?

Bu akşam arayıp birebir bunu söylediler. N11’den aldığım Tolkien biyografisini, yukarıdaki sebebi öne sürüp iptal ettiler. Sizin sitenin adı da “Mudanis” miydi?

Duka kitap diye geçiyor. Evrensel kitapevi Ankarada ki kitapçısı.

Satıcılar farklıymış, ama kafaları aynı.

1 Beğeni

Kitaplar temin edilmiş ama kargoya verilmemiş.

Teklifimin geçerlilik tarihi için iki haftan var çünkü iki haftaya kitapla aramda yaklaşık 550 km olacak. :roll_eyes:

1 Beğeni

Sizin gene iyi :frowning:

2 Beğeni

Teşekkürler emanet malın ömrü az olur derler. :slight_smile:

1 Beğeni

Canının sağlığı daha mühim. :blush: Yine de yarın ya da öbür gün kitapçılara gideceğim bulursam haber ederim. :vulcan_salute:

1 Beğeni

İlgin için çok saol, dediğim gibi istediğim fiyata bulursam alırım. Olmazsa bir sürü kitap var sırada. :joy::sweat_smile:

1 Beğeni

Sizin ki N11 ise orada onu yapamaz. Para N11 havuzda kalıyor siz onay vermediğiniz sürece para adama geçmiyor.

1 Beğeni

Kitapyurdunda PTT kargo seçeneğini aman deyim kullanmayın. Salı günü kargoya teslim edilen kitaplar Cumartesi itibariyle halen elime ulaşmadı.

2 Beğeni

Sevk merkezi, dağıtım merkezi geziyor da geziyordur :slight_smile: Yazmıştım aslında ben de Ptt sıkıntılı diye. Çok kurumsallar öyle sistemli çalışıyorlar ki anlatamam :joy:

1 Beğeni

Normalde kullanıyorum PTT 1 günde geliyor Ankara’ya. Kitapyurdu şubesi sıkıntılı sanırım 2 gün çıkması sürüyor, 2 gün dolaşıyor. Bir de şu anda Adana’da olunca uzadıkça uzadı… :unamused:

2 Beğeni

Nereye yazsam bilemedim ama hiç yazmamaktan iyi. İlknokta’dan sipariş vermiştim ama kitaplardan biri yanlış bir diğeri de hasarlı gönderilmiş. Müşteri temsilcisine mesaj attım ama geri dönüş de almadım. İçine not falan bırakıp fatura ile gönderilen adrese geri mi göndermeliyim?

Telefonla arayıp bildirin, merak etmeyin ikisini de değiştirebilir yada iade edebilirsiniz. Arayıp ulaşın onlar yardımcı olurlar.

50 den fazla kitap aldım, delirecem bekleyemiyorum :slight_smile: siparişim hazırlanıyormuş :confused:

Kitapyurdu
D&r
Kidega

Vsvs var geleceklerde

3 Beğeni

Her alışverişten sonra :point_up_2:

12 Beğeni

Ahahaha aynen bu durumdayım :smile: Bir taraftan kitaplık siparişimi de bekliyorum… Bi gelseler…

Daha büyük bir bekleyiş var o zaman :joy:

Bunu yazarken düşündüm gelecek bi kargom var mı diye. Olmadığına karar veriyordum tam ki yaklaşık 40 gündür beklediğim aliexpress alışverişi aklıma düştü :expressionless: