Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

18 Gün sonra nihayet İskandinav Mitolojisi geldi. Elinde kitap olan arkadaşlar, acaba kitapta ipli ayraç var mı.? Benim cildin üstünde kısa kesik bir ip vardı.

1 Beğeni

Bizimki ipsiz versiyon😂 seninkinde nasıl ip var anlamadım

Yok benimki de ipli değil. Sadece üzerinde kısa 1 cm lik bir ip vardı. Acaba kitap ipli de benimki mi kopuk geldi diye düşündüm.

İki gün önce kargoya verilen kitaplar hâlâ elime ulaşmadı. Mng kargonun yarın da zahmet edip getireceğini sanmıyorum. Sonradan fark ettim ki nedense bir de en uzak şubeye gitmiş bu kez kitaplar, yerini bile bilmiyorum. Bir daha Mng’ den uzak duracağım.

3 Beğeni

mng, sürat kargo igrenç zaten, yurtiçi kargoda bi tık bunlardan iyi. Şuan en iyisi ptt

2 Beğeni

Ben Aras kargoyu çok seviyorum. Çok kısa sürede teslimat yapıyor ve bazen telefonu açmakta geciksem de hemen gitmeyip aşağıda bekledikleri oluyor. Sayelerinde bir iki kez şubeye gitmekten kurtulmuştum.

2 Beğeni

Kitapyurdu’ndan Ciltli İskandinav Mitolojisi elime geçti ama kitabın cildinde ve sayfalarında ezikler var. Umarım geri iade olaylarında çok uğraştırmıyorlardır.

kargo meselelerinde şahsi deneyimler pek genellemeye uymuyor, bir gün düzgün bir gün berbat çalışabiliyorlar sanırım.

aras kargoya ulaşamıyorum, kidega da biz ulaştık gönderecekler dedi pazartesi görüştüğümde herhangi bir gelişme olmadı daha, pazartesi yine rahatsız edeceğim arkadaşları tüm sosyal medya kanallarından :smile:
(o değil de gece 03’te nasıl işlem kaydı girebildiler hala şaşkınım)

2 Beğeni

Az önce baktım, D&R’da İskandinav Mitolojisi tükendi yazıyor. 5. gün oldu daha bir tık ilerlemedi siparişlerin durumu. Önümüzdeki hafta da değişen bir şey olmazsa toptan iptal etmeye çalışacağım.

D&R bu demek alırken konuşmuştuk sanırım :joy:
5 gün gene iyi daha 1.parti gelecek 2.partiyi kaç gün beklicen kim bilir😂

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. :smiley:

D&R ve idefixi bir daha kullananı sevsinler. ikisindeki son siparişlerim 1 hafta geçmesine rağmen kargolanmadı. İptal edip Babil’den aldım, birkaç saat içinde kargoladılar. Hayır bir de maillere de cevap yazmıyor şerefsizler. Müşteri hizmetlerine de bağlan bağlanabilirsen. Çektiğiniz çileye değmez valla aşırı indirimli bir şey görmüyorsanız. Birkaç lira fazla verin diğer sitelerden alın.

D&R’da bi sıkıntı var demekki. Benimde 5 gün önce verdiğim sipariş hala hazırlanıyor. Bulunmayan kitaplarda değildi, yaptıkları Pegasus indiriminden almıştım. Haftaya kargolanmazsa bende iptal edicem. Allahtan tek tıkla iptal ediliyor ve aynı gün yada ertesi gün iade yapıyorlar.

Sıkıntı yok zaten kendileri sıkıntı. Daha hiç tek kargoda siparişim elime geçmedi ve hep uzun bekleyişler. Ayrıca son 3 siparişimde 2.partiye kalanları iptal etmek zorunda kaldım çok beklediğim için

2 Beğeni

Aldığım kitaplardan ikisinin faturası kesilmiş diğer 3’ü hala beklemede. D&R 1 hafta sonra gelişme gösterdi. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Dr’demi uzun sürede tedarik ediyor

Ooo bunu senin bilmemeni beklemezdim :joy: şimdi arkadaşa faturası kesilenleri bugün kargolarlar. Kalanlar en az 10 gün bekler

1 Beğeni

Ben idefixten üç kitap sipariş ettim ayın birinde. Evlere şenlik. 13 ekimde müşteri servisine ulaşabildim acile aldılar sonraki gün kitaplardan biri geldi diğer ikisi hala bekliyordu. Bu Cumartesi geldi, dün de birinin faturası kesilmiş bu faturası kesileni bugün kargoya vermişler yarın gelir herhalde üçüncüsü Allah kerim.

Yani üç kitap üç parça halinde gelecek :smiley:

Bekleyen kitaplar da onu gösteriyor sanki. :smiley: İskandinav Mİtolojisi, Elektrikli Düşler ve Ölüm Labirenti.

1 Beğeni

Amazon harika ama. Cumartesi sipariş verdim adamlar pazar kargoya verdi :blush:

1 Beğeni